Top Channel/ Një murale e Bledar Çakallit me portretet e Ismail Qemalit dhe Çerçiz Topullit
25/11/2023 12:20

Artisti Bledar Çakalli i njohur në të gjithë trevat shqiptare për ringjalljen përmes muraleve publike të dhjetëra figurave me kontribut të çmuar për kombin, sapo ka nisur një tjetër projekt të edukimit patriotik, përmes artit.

Top News/ ‘Metamorfoza’, shtyhet sërish seanca. Gjykata nuk merr vendim pas mungesës së avokatit
21/06 17:26
Top News/ Plumbi i Artë ‘ndan’ të akuzuarit. Gjysma e të arrestuarve kërkojnë gjykim të shkurtuar
21/06 17:24
Top Channel/ Zgjedhjet në universitetin e Durrësit, pjesëmarrje e lartë e studentëve
21/06 17:21
Top Channel/ Skandal në Universitetin e Tiranës! Mediat s’lejohen të hyjnë në qendrat e votimit
21/06 16:52
Top News/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Apeli mbyll dëgjesat e palëve, më 1 korrik jep vendim
21/06 16:49
Top News/ Si u abuzua me fondet IPARD në Shqipëri/ OLAF zbardh skemën dhe çon dosjen në prokurori
21/06 16:46
Top News/ Defekt i rëndë në sistem. Mbingarkesa lë pa energji vendin dhe rajonin
21/06 15:56
Top Channel/ Ndërprerja e energjisë elektrike, Ministrja zbulon shkaqet
21/06 15:50
Top Channel/ Do trafikonte armë zjarri nga Shqipëria drejt Italisë! Dështon tentativa e 23-vjeçarit
21/06 15:42
Top Channel/ Zgjedhje në universitetin e Tiranës! po Po votohet për të zgjedhur dekanët dhe rektorët
21/06 15:38
Top News/ Reforma territoriale/ Thelloi pabarazinë e aktivitetit ekonomik të bashkive
21/06 15:33
Top Channel/ Vapë përvëluese, 41 gradë në hije! Vala e të nxehtit po vjen nga Afrika, në fundjavë…
21/06 15:20
Top News/ I dënuar për drogë në Belgjikë. GJKKO i konfiskon 8 apartamente e mijëra euro në Shqipëri
21/06 15:16
Top Channel/ Defekt elektrik në gjithë vendin! Ranë linjat e transmetimit në Shqipëri dhe Malin e Zi
21/06 15:13
Top Channel/ Protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës me molotov e zjarr, ja çfarë nuk u pa
21/06 14:40
Top Channel/ Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, qytetari po izolonte tarracën me zift
21/06 14:33
Top News/ Mbledhja e dytë e antikorrupsionit / Opozita e bojkoton sërish, socialistët vijojnë punën
21/06 14:19
Top News/ Policia solidarizohet me qytetarët dhe turistët, shpërndan shishe me ujë të ftohtë
21/06 14:07
Top News/ ‘PS dublon punën e Integrimit’ / Reagimi i Tabakut për Komisionin Antikorrupsion ‘Xhafaj’
21/06 14:05
Top News/ Ilir Meta: Me Monika Kryemadhin u ndave për…Shqipërinë
21/06 14:03