Top Channel/ Mikesha që njohu në ishull e akuzon për përdhunim, shqiptari rrezikon 10 vite burg
08/06/2023 16:39

Një i ri shqiptar është akuzuar për përdhunimin e një turisteje britanike në bregdetin e ishullit të Rodos, por në vijim të hetimeve ai është lënë i lirë deri në përfundimin e ‘ekzaminimeve’. Turistja 20 vjeçare i tha policisë vendase se me 23-vjeçarin ishte njohur një javë më parë më rrjetet sociale, ndërsa gjatë takimeve të tyre shqiptari e kishte sulmuar seksualisht.

Top News – Greqia inauguron anijen e parë luftarake, Dendias: Rrit sigurinë e vendit
04/10 21:38
Top News – Serbia do ‘zbardhë’ sulmin e Banjskës/Kryeministrja serbe: Do hetojmë të gjitha rrethanat
04/10 14:38
Top News- Serbia mohon tërheqjen nga kufiri/ ‘Jemi në gatishmëri, ushtria është në garnizone’
04/10 13:57
Top News – Me sa vite burg mund të dënohet Radoiçiç? Ja çfarë parashikon kodi penal i Serbisë
04/10 12:18
Top News – 10 ditë pas Banjskës… / Hapet Bërnjaku, Jarinja mbetet e mbyllur
04/10 11:30
Top News – Lirohet Radoiçiç, as 48 orë në qeli / I ndalohet shkuarja në Kosovë, do mbrohet në liri
04/10 10:50
Top News – ‘Serbia, rrezik për Kosovën’/ Komuniteti shqiptaro-amerikan letër presidentit Biden
04/10 09:34
Top News -‘Mbrojtja Civile’ dhe ‘Brigada e Veriut’/ Cilat janë dy organizatat e shpallura terroriste
03/10 15:46
Top News – Serbia arreston Milan Radoiçiç / Kosova e akuzon për Banjskën, për Vuçiçin është hero
03/10 15:17
Top News – ‘Pabesia’ e Serbisë / Kurti: Kur bisedonim, thurte plane për aneksimin e veriut
03/10 14:11
Top News – SHBA, bazë ushtarake në veri të Kosovës / Tahiri: Vetëm kështu ndalohet Serbia
03/10 13:08
Top News – Identifikohen terroristët serbë / Kurti: Anëtarë të Mbrojtjes Civile e Brigadës Veriore
03/10 11:40
Top News – Serbia ka ende trupat në kufi me Kosovën/SHBA: Nuk kemi parë tërheqje, jemi të shqetësuar
03/10 10:48
Top News – Tkurret Greqia/ Bie ndjeshëm lindshmëria, vdekjet sa dyfishi i lindjeve
02/10 15:44
Top News – Nuk do aneksonim veriun e Kosovës! Ushtria serbe hedh poshtë akuzat e Kurtit
02/10 14:37
Top News – Serbia akuzon KFOR dhe EULEX / Drejtori i zyrës për Kosovën: Nuk janë neutralë
02/10 14:12
Top News – Serbia, si Rusia para pushtimit të Ukrainës / Gërvalla: Ushtria e tanket serbe në kufi
02/10 13:17
Lajçak ‘lë’ dialogun Kosovë-Serbi /Do të largohet nga detyra, ja posti i ri që do marrë
02/10 13:07
Top News – Terroristët serbë në pronën e Radoiçiç / Pamjet, arsenal armësh dhe stërvitje ushtarake
02/10 12:22
Top News- Kosova mban mbyllur kufirin me Serbinë/ Jarinja e Bërnjaku të bllokuara
02/10 12:10