Top Channel/ Me motor për urgjenca. Për të ndihmuar në trafik dhe kur rrugët janë të ngushta
02/07/2023 20:14

Shpesh ankohemi se ambulanca mbërrin në vendngjarje por nuk mund të afrohet tek pacienti për shkak të rrugicave të ngushta apo ndërtime që janë bërë pa zbatuar distancat ndërmjet njëri- tjetrit duke bërë qe ndihma të ofrohet me vonë. Por drejtori i qendrës kombëtare të urgjencës ka tanimë një zgjidhje për këto raste si dhe për rrugët pedonale në zonat turistike, duke futur motorin mjekësor

Top News/ Plane mafioze për Himarën! Meta flet për kandidatin e opozitës/ A e mbështet PL?
12/07 15:10
Top News/ Ilir Meta flet me shifra: Jemi të parët në Europë për pagat më të ulëta
12/07 15:10
Top News/ Ish-Presidenti akuza të forta për ushtrinë: Po përdoret për mbjellje të hashashit
12/07 15:08
Top News/ Çfarë ndodh nëse Rama nuk pranon qeverinë teknike? Ilir Meta flet me shembuj
12/07 15:08
Top Channel/ Burg përjetë vrasësit me pagesë, Dorjan Keqi, bashkëpunëtor në vrasjen Saimir Jakut
12/07 14:55
Top Channel/ Tropojë, një viktimë e dy të plagosur! 5 të arrestuar për moskallëzim krimi, autori…
12/07 14:22
Top Channel/ Bëri kallëzim të rremë për vjedhjen e “Range Roverit”, sekuestrohet mjeti në Vlorë
12/07 14:07
Top Channel/ U fut me automjet në breg të detit mes pushuesve, gjobitet me 600 mijë lekë shoferi
12/07 14:06
Top News/ Muzikë të lartë tej normave, nën hetim administratorët e lokalve në Dhërmi dhe Ksamil
12/07 13:58
Top Channel/ Të rinj në Tiranë zbriten nga makinat luksoze, u vihen prangat si trafikantë
12/07 13:51
Top News/ Aksion antidrogë në Tiranë/ Prangosen 19 persona, në kërkim 5 të tjerë
12/07 13:44
Top News/ ‘Opozita, jo dinjitoze’/ Veliaj komenton protestën- Ndëshkojini me votë
12/07 12:56
Top News/ Sherri i merr jetën 24-vjeçarit/ U plagos gjatë konfliktit në Tropojë, 5 të arrestuar
12/07 12:45
Top News/ Flakët në Gjirokastër, rreth 100 persona në terren për shuarjen e zjarrit
12/07 12:44
Top Channel/ Kulmi i të nxehtit, temperaturat do arrijnë deri në 44 gradë celsius javën që vjen
12/07 12:41
Top Channel/ Zjarri prek Malin e Gjerë, perimetri 12 km, flakët i favorizon era
12/07 12:40
Top Channel/ Vapa nuk ndal turistët, rriten vizitorët europianë në Parkun Arkeologjik
12/07 12:36
Top Channel/ Burg përjetë vrasësit me pagesë, Dorjan Keqi, bashkëpunëtor në vrasjen Saimir Jakut
12/07 12:32
Top Channel/ Tetë protestues nën hetim, nën akuzë për dhunë dhe molotovin te kryeministria
12/07 12:25
Top News/ Burg përjetë vrasësit me pagesë/ Mori pjesë në ekzekutimin e ish-drejtorit të OST
12/07 12:23