Top Channel/Manastirliu në Kuvend: Modeli i Autonomisë Spitalore, kryefjala e reformës në shëndetësi
16/09/2021 21:42

Gjatë prezantimit të programit të shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale, Ministrja Manastirliu tha: “Do të sigurojmë vaksinat anticovid për të gjithë popullatën e targetuar”. Tiranë, 16 Shtator – Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në prezantimin e programit për shëndetësinë dhe mbrojtjes sociale, tha se programi i transformimit të shëndetësisë 2030, do të prekë të gjitha hallkat e sistemit shëndetësor, duke theksuar se është koha të ridimensionohet çdo qelizë e sistemit shëndetësor.

Top Channel/ Vdekja e rusëve do rindërtohet, për të zbuluar se çfarë i vrau katër turistët në Qerret
28/10 19:52
Top Channel/ Dorëzohen banesat për të pastrehët, u ndërtuan falë nismës së gazetarit, Marin Mema
28/10 19:47
Top Channel/Fëmijët po kequshqehen/Qeveria e ndalon,por prindërit ju blejnë ushqime të pashëndetshme
28/10 19:46
Top Channel/ Në Krujë epidemi hidrike/ ISHP: Në ujë hyri bakteri enterokok, për shkak të shiut
28/10 19:40
Top News – Fier, 80 vendstrehimet e vrasësve/ Qyteti prej të shtunës i blinduar nga policia
28/10 19:38
Top News- Rindërtimi pas tërmetit/Marin Mema krah shoqatës “Sali Çekaj” vijon dorëzimet e shtëpive
28/10 19:24
Top Channel/ Aksident në aksin Lezhë-Balldre/ Makina përplaset me motoçikletën në fshatin Balldre
28/10 19:15
Top News- Dëshmia e shqiptarit befason policin/Ja kush ma futi heroinën në makinë
28/10 19:10
Top Channel/ Mediu: Si do e përballojë huanë OSHEE në këtë situatë?
28/10 18:58
Top Channel/ Bushati ironizon Ramën: I gjithëpushtetshmi detyron ministren të lutet për shi
28/10 18:57
Top Channel/Bushati në Kuvend:Kjo kredi s’do ishte barrë për qytetarin nëse do menaxhohej siç duhet
28/10 18:54
Top Channel/ Balluku debaton me Bardhin: Si ka mundësi që 235 mln euro janë…
28/10 18:53
Top News – Padi për ata që tjetërsuan votën/ Celibashi nga Korça, komisionerët në ankth
28/10 18:34
Top News – Oficeri malazez që u vra nga bandat/ Hetimi nga Shqipëria zbulon detajin shokues
28/10 18:33
Top News- Kur mbërrin në vendet e vafra/Ilaçi që bën mrekulli kundër Covid-19
28/10 18:33
Top Channel/ Bardhi akuzon Gjiknurin për udhëtime me mafiozë e llogari të fshehta në Maltë
28/10 18:28
Top Channel/ Mediu në Kuvend: Si do ta përballojë OSHEE këtë kredi pasi ka dalë me humbje?!
28/10 18:28
Top Channel/Kujtohet dita greke e “Jo”.Ceremonia në varrezat e ushtarëve grekë në Bularat
28/10 18:14
Top News- Vrasja që u porosit nga Belgjika! / Hetuesit, të tjera detaje për ekzekutimin mafioz
28/10 17:09
Top Channel/ Spaho mesazh për Covid-19, bën thirrje për vaksinim. Flet edhe për ekonominë në vend
28/10 16:57