Top Channel/ Makina përplas këmbësoren. Aksidenti i merr jetën një gruaje në aksin Korçë-Pogradec
06/08/2022 12:00

Një aksident me pasojë vdekje është shënuar sot në Korçë. Ngjarja u shënua në fshatin Lumalas, ku një grua u aksidentua për vdekje nga një automjet. Burime zyrtare nga policia e Korçës thanë se shtetasi F. U, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, në aksin Korcë – Pogradec ka përplasur 72 vjecaren Milkë Kroza, këmbësore në rrugë, e cila për pasojë ka gjetur vdekjen.

Top News-“Zemra e Sarajevës”për Ukrainën/Festivali i Filmit në Sarajevë,çmim special për 2 regjisorë
13/08 12:38
Top Channel/ Transportonte emigrantë të paligjshëm, arrestohet i riu në dalje të Pogradecit
13/08 12:32
Top News – Porti i Durrësit nën ‘sulm’ / Fundjavë ‘e kuqe’, priten me mijëra vizitorë
13/08 12:31
Top News-Sokol Bodes i jepet masa e sigurisë/Ish shefi i policisë u arrestua pas kthimit nga Anglia
13/08 12:27
Top News-Asgjësohen rreth 5 mijë bimë kanabis/Operacione antidrogë në vend, 1560 policë të angazhuar
13/08 12:26
Top Channel/ Fluks i lartë hyrjesh në portin e Durrësit, mijëra persona mbërritën paraditen e sotme
13/08 12:23
Top News-“Rikthehen” Dollari dhe Euro!/Largimi i turistëve stabilizon kursin e këmbimit
13/08 12:09
Top Channel/ Qëllohet punonjësi i IMT, autori i plagosjes pronar i shtëpisë që po shembej
13/08 11:58
Top Channel/ Asgjësohen 4945 bimë kanabisi, kultivoheshin në zona të thella malore dhe të pyllëzuara
13/08 11:51
Top News-4 kilometra dhe orë të gjata pritjeje/Radhë të gjata në Kakavijë, pala greke me dy sportele
13/08 11:47
Top Channel/ Fluks i lartë pushuesish në kufi, krijohen radhë të gjata në Kakavijë
13/08 11:22
Top News-Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë/8 persona të plagosur, në mesin e tyre 2 fëmijë
12/08 22:42
Top News – Përplasen dy automjete në autostradën Levan – Tepelenë, 8 të plagosur
12/08 22:17
Top News- Shqipëria ‘pa porta’ për gati 40 shtete/Rusët mes turistëve që mund të hyjnë pa viza
12/08 21:27
Top Channel/ Tirana “mirëpret” stuhinë! Rrebesh shiu e breshëri
12/08 21:02
Top Channel/ Shqipëria kthehet online! Pas sulmit: Rikthehen shërbimet për publikun në e-Albania
12/08 20:25
Top Channel/ Mashtrimet për azil/ Tani edhe gratë në “sulm”. Denoncojnë “dhunë” për të marrë letrat
12/08 20:20
Top Channe/ Sulmohet Salman Rushdie, goditet me thikë në leksion
12/08 20:11
Top News-Plagoset në mes të Tiranës punonjësi i IMT/U qëllua nga pronari i banesës që po prishej
12/08 20:03
Top News-Një shërbim ende në duart e hakerave/Rikthehet në normalitet të plotë e-Albania
12/08 20:02