Top Channel/ “Lotë krokodili”, fotot që postonte i shoqi i 20 vjecares katër ditë pas vrasjes!
18/06/2021 14:38

Bashkëshorti i 20 vjecares, Caroline Crouch u shfaq i dërrmuar pas vrasjes së saj. piloti 33 vjecar përpiqej në cdo mënyrë të mbulonte krimin e vet, e për ta bërë më të besueshme dhimbjen e humbjes së bashkëshortes, vetëm katër ditë pasi ai vetë e kishte mbytur me duart e tij, postoi në rrjetet sociale një mesazh prekës, ku shkruante” Bashkë përgjithmonë”, në krah të fotos së tyre së martesës. Ngjarja e rëndë më në fund u zbardh, dhe rezultoi se pikërisht Babis Anagnostopulos e kishte vrarë të shoqen britanike në sytë e foshnjes së tyre 11 muajshe. Piloti u përpoq ta devijonte vëmendja nga vetja duke sajuar historinë e tre grabitësve të pamërshirshëm, por disa detaje në rrëfimin e tij nuk korespondonin me ato cfarë zbuluan efektivët. Kështu, 33 vjecari thoshte se ishte lidhur pas një kolone ndërsa u zbulua se qe i lidhur në një pozicion tjetër. Ai dëshmoi se i ra të fikët, por hetimi provoi se ai po përdorte celularin e tij. E mbylli dhe e zhbllokoi celularin disa herë, ndërsa supozohej të ishte pa ndjenja. Mësohet sakaq se Caroline kishte kërkuar hotel për të qëndruar pasi donte të largohej nga shtëpia së bashku me foshnjen. Në fakt, nga mesazhet që kanë shkëmbyer, duket se çifti kishte debate. Informacioni thotë se edhe natën e vrasjes, ata ishin grindur me njëri-tjetrin.

Top News – ‘Fundoset’ presidenti serb/ Kreu i një grupi kriminal tregon lidhjet me Vuçiçin
23/07 20:44
Top Channel/ Vaksinimi, e vetmja zgjidhje.Presidentja & Kryeministri i përgjigjet grekëve protestues
23/07 19:58
Top News – Mafiozi serb Belivuk akuza për Vuçiç/‘Ka kërkuar mbështetje dhe favore nga ne’
23/07 14:01
Top News – Nëse dikush njeh Kosovën… Vuçiç kërcënon: Ne nisim fushatën e çnjohjeve
22/07 20:15
Top Channel/ Kush po e minon dialogun? “Viktima” Vuçiç lëshon kërcënimin e fortë për Kosovën
22/07 17:46
Top News – 350 kg kokainë në portin e Pireut/Ishte fshehur në një konteiner me kafe
22/07 15:56
Top News-Ujë dhe gaz lotsjellës ndaj protestuesve/ Kundërshtohet vaksinimi i adoleshentëve në Athinë
22/07 13:02
Top Channel/ Kundër vaksinimit me detyrim në Greqi, 2500 qytetarë në protesta
21/07 19:00
Top Channel/ Protesta kundër vaksinimit me detyrim në Greqi/ Qytetarët përplasen me policinë
21/07 18:56
Top Channel/ Vuçiç: Me Thaçin e Hotin merreshim vesh për dicka, me Kurtin për asgjë!
20/07 11:49
Top News – Tërnava-Gëzuar Kurban Bajramin/ ’Shpresoj që vitin tjetër të mund të kryeni Haxhin’
19/07 15:03
Top Channel/ Mykonos në izolim gjatë natës/ Kulmi i sezonit turistik, anulohen mijëra prenotime
18/07 19:19
Top News – Kosova ‘kërkon tokat’ në Mal Të Zi/ Prona në vende si Budva, Ulqin, Tivar, Tivat, etj
18/07 16:52
Top Channel/ Mijëra anulime në Greqi pas nisjes së izolimit të ishullit të Mykonos gjatë natës
18/07 12:47
Top News – Urdhri skandaloz në Greqi/Taksë për të vdekurit që dërgohen në Shqipëri
16/07 14:01
Top Channel/ Veliaj takon homologun e tij në Athinë: Sfidat tona janë të përbashkëta
16/07 11:29
Top News – Vaksinohen edhe fëmijët/ Maqedonia e veriut imunizon 12-18 vjecarët
15/07 22:42
Top News – Serbia siguron edhe të pestën/ Vaksina e Modernës vjen në tetor
15/07 18:39
Top News – Raporti prej 86 faqe i Helsinkit/Akuza ndaj Serbisë për shqiptarët e Preshevës
15/07 16:16
Top Channel/Komiteti i Helsinkit:Serbia të ndalojë me pasivizimin e adresave,spastrim i shqiptarëve
15/07 15:49