Top Channel/ Kapen armë dhe mina! Vlorë, në operacionin e policisë është arrestuar edhe një person
12/02/2024 15:49

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Thatësira dëmton të mbjellat! Mungesa e ujit shton kostot e fermerëve kultivues
21/02 12:35
Top Channel/ Rriten rastet me skoliozë te fëmijët e moshës 10-17 vjeç. Sfidë diagnostikimi i hershëm
21/02 12:32
Top Channel/ “Beteja vazhdon”, përfundon protesta 24 orëshe e fermerëve me traktorë në Athinë
21/02 12:29
Top Channel/ Parkime të gabuara në Bulqizë, policia vendos gjoba dhe bllokon mjetet
21/02 12:28
Top Channel/ Arrestohet babai dhe gjyshja në Kuçovë, shfrytëzonin të miturin për përfitime në TikTok
21/02 12:21
Top News/ Video denigruese në ‘Tik Tok’ të miturit/ Shfrytëzohej nga babai e gjyshja, pranga të dyve
21/02 12:14
Top News/ ‘Rebelët’ e protestës së opozitës/Arrestohen 4 protestues, hodhën 7 molotov e 21 flakadanë
21/02 12:02
Top News/ Amnisti për të dënuarit nga GJKKO. Basha-Nuk e votojmë, lirohen të korruptuarit
21/02 11:55
Top News/ ‘Përfiton një pakicë e vogël’/ Tabaku-Pushteti punon kundër 95 përqind të shqiptarëve
21/02 11:16
Top Channel/ Beogradi drejt zgjedhjeve të reja? Shtyhet seanca konstituive për mungesë kuorumi!
21/02 11:07
Top News/ Legalizoi pallatin në kundërshtim me ligjin/ Pezullohet drejtori i Kadastrës së Lezhës
21/02 11:03
Top News/ Gati për shpërthim, tritol në derë të dyqanit në Sarandë
21/02 10:43
Top Channel/ Tritol në një dyqan eventesh në Sarandë, detajet e para
21/02 10:30
Top News/ Shtyhet seanca për ‘Gërdecin’/ Dështon marrja në pyetje e ish- drejtorit të fabrikës
21/02 10:23
Top News/ Vinin baste sportive, arrestohen dy të rinj në Tiranë
21/02 10:19
Top News/ U arrestua se dhunoi gruan/ 71-vjeçari kishte fshehur armë në muret e shtëpisë
21/02 10:02
Top News/ Pezullohet nga detyra efektivi/ Merrte ryshfet për të mos i’u vënë gjoba shoferëve
21/02 09:15
Top Channel/ “Nuk të duam, je gylenist”. Debate në Xhaminë Dine Hoxha, ofendohet Myftiu i Tiranës
20/02 23:04
Top Channel/ Molotov drejt kryeministrisë. Rithemelimi në shesh, Berisha: Arrestimi im si në Rusi
20/02 22:53
Top Channel/ “Je gylenist”! Përplasje në xhaminë Dine Hoxha! Besimtarët ofendojnë myftinë e Tiranës
20/02 21:05