Top Channel/ I kërkuari ia mbathi nga policia, momenti kur efektivët shtrijnë në tokë gazetarin
27/07/2021 17:39

Arratia e drejtuesit të “Benzit” që ia mbathi efektivëve të RENEA-s duke mos pranuar urdhrin e ndalimit ka zgjatur vetëm një orë. Ngjarja ndodhi ditën e sotme gjatë operacionit për kapjen e tij në kryeqytet, në zonën e Varrit të Bamit pasi efektivët kishin informacione se në këtë zonë po qarkullonin persona që shpërndajnë lëndë narkotike. Në pamjet duket se si drejtuesi i automjetit tip “Benz” me xhama të zinj rrethohet nga efektivët, ndërsa njëri prej tyre, i cili nuk është me uniformë policie i bërtet shoferit që të hapë derën dhe të zbresë nga makina.

Top Channel/ Mbyllet xhamia, “plasin” protestat në Kinë: Turma përleshet me policinë!
30/05 16:11
Top Channel/ Bllokohet një mjet lundrues në Vlorë, gjobitet drejtuesi
30/05 15:52
Top Channel/ Protesta për albanologjinë! Do të bashkohet me akademinë e shkencave
30/05 15:30
Top Channel/ Shkarkohet Vehbi Bushati, Vettingu: Nuk dorëzoi formularin e deklarimit të pasurisë
30/05 15:28
Top Channel/ Turizëm virtual/ Projekti në jug të Shqipërisë dhe veri të Greqisë
30/05 15:22
Top Channel/ Kryebashkiaku pyetet nga SPAK, Erion Isai thirret nga prokurorët e anti-korrupsionit
30/05 15:22
Top News – Hetimet për një tender rruge/ Kryebashkiaku i Kolonjës thirret në SPAK
30/05 15:13
Top News- Basha sfidon politikën e vjetër/ 4 pyetje për Ramën, Berishën e Metën
30/05 15:11
Top News – Kumbaro në Qafë Botë / Lehtësimi i lëvizjes së turistëve në kufi
30/05 15:09
Top News- Rritet numri, por bie sipërfaqja e vlera/Bashkitë ,leje për shtëpi private para zgjedhjeve
30/05 15:06
Top News – Kush është drejtori i policisë që ‘ngel në klasë / ’Nuk dorëzoi formularët e Vetingut
30/05 14:55
Top News – Në vendin dhe kohën e gabuar/ Si u vranë gabimisht Viktor Haxhia e Anxhelo Avdija
30/05 14:11
Top News – 55 milionë euro gjatë vitit 2022 / Pagesat e kompanive të sigurimeve, niveli më i lartë
30/05 14:08
Top News- Veliaj u shtrin dorën këshilltarëve opozitarë/ ‘Të bashkëpunojmë për të mirën e qytetit’
30/05 13:45
Top News- Zbërthehet i penduari i drejtësisë/‘Dumani më dha 65 mijë euro për katër vrasje në Durrës’
30/05 13:34
Top News – Aktivistët kundër shkrijes së ASA-s / Precedent i rrezikshëm për arsimin e lartë
30/05 12:12
Top Channel/ CNN: “Shqipëria, perlë mesdhetare”, Rama: Eksperiencë unike për 2023!
30/05 12:09
Top Channel/ Dhunoi fëmijën në Durrës, policia vendos nën hetim nënën 22-vjeçare
30/05 12:07
Top News – Bonusi i bebes, jo për emigrantët / Projektligji i përjashton nga përfitimi financiar
30/05 12:06
Top Channel/ Dëmet nga breshri, në Kuçovë u përmbytën dhjetëra shtëpi
30/05 12:01