Top Channel/ Hetimi për Metën/ Mblidhen videot e incidentit te FRD dhe deklaratat e Presidentit
17/05/2021 19:40

Komisioni parlamentar që kam marrë në hetim presidentin Ilir Meta, për shkelje të kushtetutës, administroi në cilësinë e provës të gjitha deklarimet në televizione të ndryshme para dhe gjatë fushatës elektorale përfshi, ato në ditën e heshtjesh zgjedhore artikuluar nga kreu shtetit. Tekst-Janë një mori me CD nga ku AMA ka hedhur deklarimet e presidentit në disa relevizione kombëtare dhe lokale gjatë muajt prill. Një pjesë prej tyre u shfaqën në komision.

Top Channel/ I nxehti boshatis Lushnjën, qytetarët mbyllen në shtëpi
23/06 14:29
Top Channel/ Korçarët sfidojnë temperaturat e larta, mbushin rrugët e qytetit
23/06 14:29
Top Channel/ I riu me probleme të shëndetit mendor sulmon stafin mjekësor, ja ç’thotë infermierja
23/06 14:27
Top Channel/ Qytetarët e Vlorës lagin kokën me ujë të ftohtë në çezmat publike të qytetit
23/06 14:12
Top Channel/ Temperaturat e larta, qytetarët fierakë freskohen në shatërvanët e qytetit
23/06 14:11
Top Channel/ Të moshuarit në Durrës nuk pyesin për vapën, dalin dhe bëjnë shëtitjen e përditshme
23/06 14:10
Top News – Rrëzohen pretendimet e qeverisë/ Kushtetuesja shqyrton padinë për 30 qershorin
23/06 14:08
Top News – ‘Punë dhe të ardhme të sigurt’/ Rama prezanton portalin kombëtar të punësimit
23/06 14:08
Top Channel/ I nxehti ekstrem në Shkodër, sot temperaturat shkojnë në 40 gradë celcius
23/06 13:17
Top News – Shpërndanin drogë në qytet / Polica arrestohen në flagrancë 6 të rinj
23/06 13:04
Top News – Hetimi për krimin zgjedhor/ Nuk nis procedimi penal për 25 denoncime
23/06 13:02
Top News – Albin Kurti vizitë në Francë/ Takim me presidentin Emmanuel Macron
23/06 13:02
Top News – Drejtuesi humb kontrollin / Mjeti përfundon në karburant, dy të plagosur
23/06 12:53
Top Channel/ KQZ shpërndan mandatet, zyrtarizohen deputetët e zgjedhjeve të 25 prillit
23/06 12:50
Top Channel/ Sot dielli “armiku” më i madh, Elbasani ndër qytetet më të nxehta
23/06 12:49
Top Channel/ Rrëzohen kërkesat e qeverisë, Kushtetuesja shqyrton legjitimitetin e zgjedhjeve lokale
23/06 12:48
Top Channel/ Shqipëria digjet, pluhur nga Afrika dhe lagështi në ajër nga Mesdheu
23/06 12:48
Top Channel/ Për’puthen, audicione në Berat/ Të rinj e të moshuar interes për emisionin
23/06 12:39
Top Channel/ Greqia e zemëruar me Zaev/ Reagime përse nuk shkruajti “e Veriut” në postim
23/06 12:35
Top Channel/Pasojat e regjistrimit online/CRCA Shqipëri: 3600 fëmijë rrezikojnë të mbeten pa shkollë
23/06 12:23