Top Channel/ Fuoristrada përplaset me “Golf-in” në aksin Lezhë-Shkodër, mjeti përfundon në parcelë
24/09/2022 12:02

Dy automjete janë përfshirë në një aksident këtë paradite në aksin Lezhë-Shkodër. Një makinë tip fuoristradë dhe një Golf janë përplasur në vendin e quajtur Dajç, për pasojë kanë mbetur të lënduar dy shoferët. Nga goditja e fortë, fuoristrada ka përfunduar në parcelën anësh rrugës.

Top News/ Të burgosurit u luten politikanëve / Peticion për miratimin e amnistisë penale
27/02 17:51
Top News/ Gjyqi i Shullazit, 20 mln lekë për t’i mbyllur gojën Luftar Reçit
27/02 17:21
Top Channel/Mjeti bie në humnerë pranë tunelit në Delvinë dhe shpërthen në flakë, humb jetën shoferi
27/02 17:14
Top Channel/ Shqiptari i vrarë në Tivar: Do fliste, kërkoi bashkëpunim me drejtësinë!
27/02 16:35
Top News/ 55 mijë euro ryshfet oficerit gjyqësor/ SPAK dërgon për gjykim tre të akuzuar
27/02 16:35
Top News/ 21 Janari ‘krim shtetëror’ / Gjykata e Lartë e vendos më 12 mars…publikisht
27/02 16:23
Top Channel/ Bashkia, mbështetje për sportin! Do japë grante për të mbështetur skuadrën olimpike
27/02 15:21
Top News/ Komisioni për Reformën Zgjedhore/ Celibashi- Të adresohen votat e emigrantëve dhe herësi
27/02 15:19
Top News/ Lirohet Vangjush Dako/ Pas 8 muajsh në qeli, kalon në ‘arrest shtëpie’
27/02 15:18
Top Channel/ Samiti për Ukrainën! Tirana mikpritëse e dy samiteve, nën masa të larta sigurie
27/02 15:14
Top Channel/ “Endacaku vrasës”, shpërthimi në Durrës, Ilir Koçilja vrau fqinjin për parkim
27/02 15:13
Top Channel/ Flet gjyshja e fëmijëve vrasës! Shfajëson të bijën dhe lutet që fëmijët mos bëjnë burg
27/02 15:08
Top Channel/ “Vrasjen e ka bërë i biri”! Policia nuk ka dyshime për autorin. Mister mbeten vetëm…
27/02 15:07
Top Channel/ Përfshihet nga zjarri fabrika në Durrës, shkak dyshohet një rrjedhje gazi
27/02 15:05
Top News/ Amnistia Penale nuk mbledh dot votat/ Alibeaj- T’u shërbejë qytetarëve, jo të korruptuarve
27/02 15:00
Top News/ Shtyhet seanca për Vangjush Dakon/ Prokuroria nuk kreu dot akt-ekspertimin e shëtitores
27/02 14:17
Top News/‘Blindohet’ Tirana/Vizita e Zelensky-t e samiti i 28-29 shkurt, policia jep planin e masave
27/02 14:04
Top Channel/ U dënua për vrasjen e vjehrrës, Sanije Tuga lutet që nipërit të mos bëjnë burg si ajo
27/02 13:51
Top Channel/ Nëna e Blerinës flet për Pëllumb Metën: Vajzës sime ia ka deformuar hundën, e ka…
27/02 13:31
Top Channel/ Vrasja e Pëllumb Metës/ Mamaja e Blerinës: Nuk e kanë vrarë fëmijët! 27 vite martesë…
27/02 13:30