Top Channel/ Ekspozohen makinat Retro, koleksionistë shqiptar e maqedonas mblidhen në Pogradec
03/07/2021 16:01

60 mjete historike, pjesë e Koleksionit Retro kanë zbritur në qytetin e Pogradecit. Në këtë fundjavë verore, të apasionuarit pas makinave apo motorrave që nuk shihen rëndom në rrugë, kanë mbushur qendrën e qytetit liqenor, duke e bërë të veçantë atmosferën.

Top News/ ‘Metamorfoza’, shtyhet sërish seanca. Gjykata nuk merr vendim pas mungesës së avokatit
21/06 17:26
Top News/ Plumbi i Artë ‘ndan’ të akuzuarit. Gjysma e të arrestuarve kërkojnë gjykim të shkurtuar
21/06 17:24
Top Channel/ Zgjedhjet në universitetin e Durrësit, pjesëmarrje e lartë e studentëve
21/06 17:21
Top Channel/ Skandal në Universitetin e Tiranës! Mediat s’lejohen të hyjnë në qendrat e votimit
21/06 16:52
Top News/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Apeli mbyll dëgjesat e palëve, më 1 korrik jep vendim
21/06 16:49
Top News/ Si u abuzua me fondet IPARD në Shqipëri/ OLAF zbardh skemën dhe çon dosjen në prokurori
21/06 16:46
Top News/ Defekt i rëndë në sistem. Mbingarkesa lë pa energji vendin dhe rajonin
21/06 15:56
Top Channel/ Ndërprerja e energjisë elektrike, Ministrja zbulon shkaqet
21/06 15:50
Top Channel/ Do trafikonte armë zjarri nga Shqipëria drejt Italisë! Dështon tentativa e 23-vjeçarit
21/06 15:42
Top Channel/ Zgjedhje në universitetin e Tiranës! po Po votohet për të zgjedhur dekanët dhe rektorët
21/06 15:38
Top News/ Reforma territoriale/ Thelloi pabarazinë e aktivitetit ekonomik të bashkive
21/06 15:33
Top Channel/ Vapë përvëluese, 41 gradë në hije! Vala e të nxehtit po vjen nga Afrika, në fundjavë…
21/06 15:20
Top News/ I dënuar për drogë në Belgjikë. GJKKO i konfiskon 8 apartamente e mijëra euro në Shqipëri
21/06 15:16
Top Channel/ Defekt elektrik në gjithë vendin! Ranë linjat e transmetimit në Shqipëri dhe Malin e Zi
21/06 15:13
Top Channel/ Protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës me molotov e zjarr, ja çfarë nuk u pa
21/06 14:40
Top Channel/ Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, qytetari po izolonte tarracën me zift
21/06 14:33
Top News/ Mbledhja e dytë e antikorrupsionit / Opozita e bojkoton sërish, socialistët vijojnë punën
21/06 14:19
Top News/ Policia solidarizohet me qytetarët dhe turistët, shpërndan shishe me ujë të ftohtë
21/06 14:07
Top News/ ‘PS dublon punën e Integrimit’ / Reagimi i Tabakut për Komisionin Antikorrupsion ‘Xhafaj’
21/06 14:05
Top News/ Ilir Meta: Me Monika Kryemadhin u ndave për…Shqipërinë
21/06 14:03