Top Channel/ Dy të vrarë në Kavajë. Sherri banal përfundon në vrasje me armë dhe thikë
29/03/2023 22:17

Qendra e qytetit të kavajës u përgjak nga një konflikt i ashpër mes dy personave që solli dy viktima. 43 vjeccaret Edmond alias Armand Gosa nga kavaja dhe Altin alias Sali Rexha nga kuksi pasditen e kësaj të mërkure kishin shkuar për të pirë kafe me njëri tjetrin njëri I armatosur me pistoletë dhe tjetri me thikë. Pas një konflikti për motive banale të nisur që ditë më parë ata qëlluan njëri tjetrin me armët që kishin marrë me vete duke u plagosur rëndë. Sherri I ashpër mes tyre I nisur për motive banale nuk u qetësua as nga prania e një fëmije të mitur në vendin e ngjarjes. Pas transportimit në spital të dy ndërruan jetë për shkak të plagëve të marra. Të dy viktimat nuk ishin emra të panjohur për policinë pasi rezulton të jenë të skeduar si përdorues të lëndëve narkotike.

Top Channel/ Mina, municion e armë. Arrestohet 66-vjeçari bashkëpunonte me grupet kriminale
02/06 11:18
Top Channel/ U shiste grupeve kriminale armë, mina dhe kapsolla, arrestohet 66-vjeçari në Lezhë
02/06 10:47
Top News – Pallatet e konfiskuara do shiten me ligj / Tre kategori përfituese, afatet dhe procedurat
02/06 10:30
Top Channel/ Plagosje me armë në Shijak! Autori identifikohet dhe shpallet në kërkim
02/06 10:22
Top News – Vodhi një qytetar, rrahu një tjetër / Arrestohet nënkomisari i policisë në Shkodër
02/06 10:10
Top News – Influencerat rrezikojnë burgun, Franca miraton ligjin për aktivitetin në rrjetet sociale
01/06 23:02
Top News – Borrell ultimatum Kosovës: Plotësoni tre kërkesat tona, ose përballuni me pasojat
01/06 22:53
Top News – Kurti-Nuk më ka zgjedhur SHBA por populli!/ Kryeministri rrëfen raportet me ambasadorin
01/06 22:20
Top News – Rrëzohet Biden, presidentin amerikan nuk e mbajnë këmbët në ceremoninë e diplomimit
01/06 22:11
Top News-Minimaliste, por moderne/Kiara Tito poston foto nga shtëpia e re
01/06 21:52
Top News – Serbët me simbolet e Wagnerit në Kosovë/ ‘Gjurmët’ ruse mes protestave në Veri
01/06 21:50
Top News – Komandanti i KFOR-it- Ushtarët tanë heronj/ Parandaluan viktima në Kosovë
01/06 21:47
Top News – Osmani përballet me Vuçiç!/ Presidentja-Tërhiq ushtrinë nga kufiri me Kosovën
01/06 21:38
Top News – Kosova drejt zgjedhjeve të reja!/ Kërkesa e papritur e Macron dhe Scholz
01/06 21:38
Top News – Serbia vë ushtrinë në gatishmëri/ Raportet dhe deklaratat nga kufiri me Kosovën
01/06 21:37
Top News – Reforma hyn në fuqi në qershor, Ibrahimi: Do të japim shtesat edhe për prillin e majin
01/06 21:21
Top Channel/ Rama përqafon dhe puth në faqe Giorgia Melonin, video bëhet virale
01/06 21:16
Top News-Anulohet ‘Sunny Hill’/Dua Lipa zbulon detajet për vendimin e marrë
01/06 20:47
Top News – Prezantohet projekti për godinën e re të Ambasadës Italiane
01/06 20:45
Top News – Tirana me Akademi Çiklizmi, Veliaj: Dhuratë për fëmijët
01/06 20:45