Top Channel/Bulqizë,qindra besimtarë myslimanë mblidhen në sheshin para xhamisë për faljen e Namazit
20/07/2021 08:42

Ditën e sotme, qindra besimtarë myslimanë të Bulqizës kanë festuar Kurban Bajramin që nisi me faljen e Namazit. Që prej orës 06:20, besimtarët myslimanë u mblodhën në sheshin para xhamisë për faljen e Namazit.

Top News- PD kërkon llogari për McGonigal/ Shkresa e Bardhit te SPAK-Në çfarë faze janë hetimet
25/09 17:18
Top News – Veliaj- Më shumë siguri për fëmijët/ Rehabilitimi i hapësirave pranë shkollave
25/09 17:18
Top News – GJKKO ‘zbut’ SPAK-un/ Jepen vendimet për inceneratorin e Fierit
25/09 17:18
Top Channel/ Aksident në Lungomare! “Benzi del nga rruga”, shoferi shpëtohet nga zjarrfikësit
25/09 17:13
Top News – Vuçiç kërkon ndihmë nga Moska / Takim urgjent me ambasadorin rus pas sulmit në veri
25/09 17:03
Top News – ‘Bota u trondit, Lista Serbe hesht!’Ambasadori gjerman shpërthen në kritika: Kur do flasë
25/09 17:02
Top News – Investimet shqiptare jashtë vendit/Portofoli zgjerohet në shifra rekord, mbi 126 mln euro
25/09 17:00
Top News – Armë të rënda e makina të blinduara / Kapet arsenali i sulmuesve serbë, kishin edhe harta
25/09 16:59
Top Channel/ Ceremonia në nder të Bunjakut, Kurti: Sulmi u krye nga një grup i mbështetur nga Serbia
25/09 16:51
Top Channel/ Vrasja e policit, logoja e Policisë së Kosovës në “Times Square” të New York-ut!
25/09 16:00
Top Channel/ Shqetësim për pyetjen për fenë! Censi, klerikët myslimanë në Elbasan, nuk janë dakord
25/09 15:32
Top Channel/ Manovra të rrezikshme në autostradë, gjobë e majme për drejtuesin e “Porsche”
25/09 15:25
Top Channel/ Zjarre të qëllimshme/ Djegin kullota dhe mbeturina, i vënë flakën pyjeve
25/09 15:20
Top Channel/ Pa drita nga moti i keq, reshjet dhe rrufetë stakojnë energjinë elektrike
25/09 15:17
Top Channel/ Dënimet për inceneratorine Fierit, gjykata: Burg për Kokën, Bllakon dhe Zoton
25/09 14:59
Top News – Nga Elbasani në Korçë/ Reshje shiu, mbi 40 fshatra pa energji elektrike
25/09 14:50
Top Channel/ Moti i keq në vend! Reshjet e dendura të shiut dhe breshërit mbulojnë Elbasanin
25/09 14:27
Top News – Efekti anësor i rritjes së pagave / Shtohen kontributet, deficiti në skemë ngushtohet
25/09 14:16
Top News- ‘Nuk fitoi PS, humbi Berisha’/ Rexhmati-Bashkë Fitojmë, një sallatë politike
25/09 13:54
Top News- ‘Vuçiç po kërkon konflikt të ri’ / Berisha-Nxënësi i Millosheviçit të dorëzohet në Hagë
25/09 13:43