Top Channel/ Berisha sulmon Baton Haxhiun:Numri një i shërbimeve Jugosllave e shpalli të vdekur për…
19/10/2021 22:24

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar, nga foltorja për ringritjen e PD-së që sot është ndalur në Dibër, gazetarin Baton Haxhiu. Ai tha se Haxhiu në studiot televizive bën avokatin e dy kundërshtarëve politike, Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Berisha tha se Baton Haxhiu ka qenë bashkëpunëtor i Jovica Stanishiqit, numri një i shërbimeve Jugosllave, dhe kjo është e dokumentuar nga Gjykata e Hagës.

Top News-Flet babai i autorit të dyshuar/’Natën e vrasjes djali ka qenë jashtë shtetit’
04/12 12:28
Top Channel/ Gjyqi për vrasjen e ish deputetit/ Të arrestuar Kristian Kelmendi dhe Marjan Kola
04/12 12:22
Top Channel/ I afërmi i të arrestuarit: Kemi dorëzuar kamerat, s’kanë lidhje me vrasjen
04/12 12:09
Top Channel/ Vrasja e Pashk Ujkës, babai i Marjanit: Djali im është i pafajshëm
04/12 12:08
Top Channel/Liqeni i Ohrit, 20 cm nën kuotë/ Shkak, hapja e portave të Drinit të Zi nga Maqedonia V.
04/12 12:05
Top Channel/ U arrestuan për vrasjen e Pashk Ujkës. Familjarët: Ishin në Kosovë kur ndodhi ngjarja
04/12 10:48
Top Channel/ “Po ta kisha bërë vaksinën nuk do kisha përfunduar kështu”, rrëfimet e shtatzënave
04/12 10:24
Top Channel/Demokrati-Berishës:E more thri, e bëre morr, tani do të të hajë! Dy fjalë & për Yuri Kim
03/12 21:31
Top Channel/ Po bën betejë personale me foltoren? Berisha nga Devolli: Marrëzi!
03/12 21:30
Top Channel/ Berisha tregon pse Basha e ‘kyçi’ gojën dje në Parlament
03/12 21:29
Top Channel/ Berisha: I vetmi vend ku mund të mblidhemi është Air Albania, por nuk e dimë motin
03/12 21:28
Top Channel/Berisha-Bashës: Jep dorëheqjen!Në Belgjikë rezulton se je anëtar i organizatës kriminale
03/12 21:27
Top Channel/ Berisha: Më 11 dhjetor shkojmë rithemelojmë PD dhe pluralizmin shqiptar
03/12 21:26
Top News-4 viktima, ja numri i të infektuarve / Më shumë raste janë shënuar në Tiranë
03/12 21:15
Top News-Shuhet aktorja Edi Luarasi/Të papriturat e jetës dhe rikthimi në skenë
03/12 21:06
Top News-12 orë për të numëruar paratë/Goditet karteli që sillte drogë edhe në Shqipëri
03/12 21:03
Top News-Në kurth shefi i njësisë “Fast”/Tiranë, arrestohet nga kolegët për mashtrim
03/12 20:42
Top News-Shqiptari vret veten në burgun grek/Prej 8 vitesh në burg, si e siguroi lëndën kimike
03/12 20:29
Top Channel/ Lezha ‘pushtohet” nga uji, bllokohen pusetat prej reshjeve të shiut
03/12 20:03
Top Channel/ Drejtori i Urgjencës Kombëtare: Shumë të sëmurë po trajtohen në shtëpi
03/12 19:41