Top Channel/ “Afganistani, jo strehë për terroristët”/ Macron flet për situatën e re. Merkel kritike
16/08/2021 23:09

Kancelarja gjermane, Angela Merkel tha se operacioni ushtarak në Afganistan, i udhëhequr nga SHBA-ja, ka arritur më pak rezultate sesa që ishte planifikuar.

Top Channel/ Punonjësi i Gjykatës së Korçës falsifikonte dokumente për çuar edhe drogë në Angli
18/05 11:45
Top News- Rama rikthehet në vitet 90’/Fjalët e Berishës: ‘Ju s’keni vend këtu, doni llumin’
18/05 11:37
Top News/ Më mirë djali i Frederik Ndocit, sesa qytetar Amerikan!Artisti zbulon të vërtetat e jetës
18/05 11:08
Top News/ Thirrja e Frederik Ndocit dhe krenaria për Shkodrën- ‘Mos ikni, ikja është e lehtë’
18/05 11:07
Top News/ ‘Ju nuk keni vend këtu, doni llumin’, fjalët e Berishës që Rama nuk i harron kurrë
18/05 11:06
Top News/ ‘Letra Anonime’, njohja e Ramës me Frederik Ndocin dhe si e ‘shpëtoi’ Ardit Gjebrea
18/05 11:06
Top News/ Enver Hoxha, Ramiz Alia dhe Berisha, Rama rikthehet në vitet 90
18/05 11:05
Top News/ Kryeministri Rama me Frederik Ndocin/Vitet 90, kujtimet nga lëvizja studentore
18/05 10:48
Top News/ Policia aksion antikanabis në Skrapar/ Momentet kur zbulohet lënda narkotike
18/05 10:28
Top Channel/ Kultivonte kanabis në një pyll të Skraparit, arrestohet në flagrancë 27-vjeçari
18/05 10:03
Top News/ Ushtria izraelite gjen trupat e tre pengjeve: U vranë nga Hamas
18/05 08:30
Top Channel/ Si nëpër filma! Operacioni i SPAK, RENEA ‘zbarkon’ në vilat e bosëve të krimit, ngjiten me shkallë
17/05 22:42
Top News/ Berisha sulmon sërish SPAK: Dekonspiroi operacionin për të ndihmuar Ndokën
17/05 22:38
Top News/ Demokratët me sytë nga Gjykata/ Apeli cakton 11 qershorin për çështjen e vulës
17/05 22:32
Top News/ Ish-kryeministri nuk i ndahet Altin Dumanit: Dekonspiroi operacionin për para
17/05 22:32
Top News/ Berisha akuza Kuvendit: Hoqi sinjalin kur fliste i trafikanti, ka të dhënat e TIMS
17/05 22:29
Top News/ Ukraina lëshon qindra dronë drejt Rusisë, ofensiva më e madhe ajrore nga nisja e luftës
17/05 22:29
Top Channel/ “Fati” i vulës së PD-së, gjykata e Apelit cakton datën për rigjykimin e çështjes
17/05 22:03
Top News/ Sopranoja Ermonela Jaho krah mbretit Charles III,performon në Shtëpinë e Operës Mbretërore
17/05 21:28
Top News/ Kosova shtyn regjistrimin e popullsisë, procesi zgjatet me një javë
17/05 21:27