Talat Xhaferi në infektiv/ S’dihet nëse Kryeparlamentari i Maqedonisë së Veriut është me Covid-19
25/07/2020 12:18

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Cakaj në Maqedoni/ Takim me krerët politikë shqiptarë
18/09 12:03
Top News – Dialogu Kosovë – Serbi/ Gjermania: Të ketë ujdi gjithëpërfshirëse
18/09 12:01
Top News – Takimi në Bruksel/ Palët përplasen për asociacionin
18/09 11:39
Top News – Erdogan kundër Macron/ “Franca në duart e një të paafti”
17/09 19:12
Top News – Pandemia në Rajon/ Kosova mirë, Maqedonia hov të ri
17/09 17:26
Top News – Akuza e emigrantëve/ Greqia “po na hedh” në det!
17/09 15:03
Top News – Tema e asociacionit/ Gjuric “nxjerr bllof” Lajcakun
17/09 13:03
Patra, zjarret rrezikojnë banesat/ Ndërhyrja e zjarrfikësve shmangu flakët në momentin e fundit
17/09 12:25
Top News – Temat e takimit/ Lajçak: Pretendimet financiare
16/09 20:15
Top News – Shkupi e Prishtina/ Hapje kufijsh pa kushte
16/09 18:15
Top News – Koronavirusi në Slloveni/ Regjistrohet shifra me e lartë
16/09 18:15
Top News – Kosova, vizat/ Analistja: Vendimi duhet në tetor
16/09 15:44
Top News – Asociacioni në Bruksel/ Thaçi kundër- `Gabim i madh`!
16/09 15:26
Top News – Punonjësi me Covid-19/ Athinë, mbyllet Ambasada Shqiptare
16/09 10:54
Zaev për herë të parë në Athinë: Besoj se të gjithë së bashku mund ta ndryshojmë Ballkanin
16/09 02:21
Top News – Koronavirusi në Rajon/ 1 viktimë në Kosovë, 9 në Maqedoni
15/09 18:48
Greqia mban mbyllur kufirin/ Shtyhet dhe një muaj kufizimi me kuota në doganë
15/09 13:10
Top News – “Guxim i jashtëzakonshëm”/ Trump për Hotin dhe Vuçiçin: E bënë Ballkanin më të sigurt
15/09 11:49
Top News – Mali i Zi, zgjedhjet/ Shpallen rezultatet përfundimtare
14/09 11:53
Top News – Kosovë e Maqedoni/ Bilanci ditor i koronavirusit
13/09 17:50