‘Spekulim të thuhet se…’, eksperti i sigurisë kibernetike: TIMS mban të dhëna sensitive
12/09/2022 21:59

Talk Show politik "TOP STORY", i drejtuar nga Sokol Balla, sjell ngjarjen kryesore të javës dhe protagonistët kryesorë te saj. Politika, por edhe kronika dhe shoqëria, debati civil dhe ai politik, zërat ndryshe por edhe zëri i vetë njerëzve janë të pranishëm në këtë debat, ku nuk ka kolltuqe të privilegjuara, por janë të gjithë të barabartë, qytetari me kryeministrin, kryetari i partisë me anëtarin e thjeshtë, viktima dhe fajtori.

‘Lufta’ për Portin dhe alarmi i Kim për SPAK:Debati me Tabakun, Ndrecën, Nazarkon, Bejkon e Buzhalën
25/11 00:59
“Vetëm Parlament nuk është ai”, Grida Duma: E kuptoj përse Kim është shqetësuar për SPAK
24/11 23:03
Sefa analizon ngërçin juridik: Edhe pse është dorëhequr, Basha vijon të jetë kryetar i PD
24/11 22:42
Harxhi: Gjykata ta heq Bashën si kryetar i PD, s’mund të nxjerr dokumenta me emrin e tij
24/11 22:39
Buzhala krahason Ramën me Enver Hoxhën: Pas 20 vitesh flet ende për fajet e Saliut
24/11 22:37
Ndreca kundër të gjithëve: Rama s’është politikë e vjetër, pushteti nuk të vjetron
24/11 22:33
Bejko: Skaner 3 kandidatët për SPAK, vetëm njëri i ndershëm, 2 të tjerët manipulohen lehtë
24/11 22:31
“Grupet kriminale po ndërhyjnë te anëtarët e KLP”, Bejko: Si po manipulohet kreu i SPAK
24/11 22:26
Buzhala: Rama po ndjen dhimbjen, kërkon ta kap SPAK-un, amerikanët nuk do ta ndalojnë
24/11 22:23
Bejko: SPAK nuk punon sa duhet, duhet të kishte hetuar për Berishën, kërkohet nga SHBA
24/11 22:20
“Rama nuk e do SPAK”, Buzhala: Edhe Thaçi në Kosovë donte të shkrinte Tribunalin Special
24/11 22:19
“Kujt i flet për ekspertë ti?”, Buzhala: Ata që rrethojnë Ramën janë të gjithë kukulla
24/11 22:01
Ndreca: Grida opozita dhe gazetarët nuk e ulin… brrylat, të lexojnë projektin për Portin
24/11 21:58
“Mos fol për opozitën, se t’i nuk i përfaqson ata”, Ndreca ironi me Bejkon: S’je me ata ti…
24/11 21:56
Buzhala përplaset me Ndrecën: Shteti nuk fiton asgjë nga “Porti”, në thelb është korrupsion
24/11 21:46
Nazarko rezerva për qeverinë: Nuk tregon sa do kushtojë porti, mbetet vetëm tek reklama për jahtet
24/11 21:45
“Jo vetëm PS”, Bejko: Brenda opozitës ka interesa okulte që fshihen pas “Portit të Durrësit”
24/11 21:45
Tabaku plas “bombën”: Pa u miratuar ende, për “Portin e Durrësit” ka nisur një hetim legjislativ
24/11 21:35
Ndreca në krah të Ramës: Ai nuk klith, është më i moderuari në Parlament
24/11 21:32
Grida Duma i reciton Ramës fjalët e Konicës: Gjuha e tij s’ka lidhje me fjalimet e tua në parlament
24/11 21:26