Situatë alarmante në Greqi/ Kryebashkiaku i Selanikut: Në çdo shtëpi ka 1 të infektuar nga Covid-19
13/11/2020 01:57

Vendi është shokuar përsëri pasi për të dytën ditë rrjesht regjistrohet rekord i trefishte, tek rastet me Covid-19, tek vdekjet dhe tek numri i të intubuarve.

Edicioni Informativ, 23 Janar 2021, Ora 00:00
23/01 01:43
Top News – 92 vite burg për 7 trafikantë/ U shpallën fajtorë për vdekjen e 39 emigrantëve vjetnamezë
23/01 00:54
Top News – Gwen Stefani nuk pret martesën, vendos unazën 500 mijë dollarë të Blake Shelton
23/01 00:52
Top News – Kosovë, vendimi i KQZ/ Nuk çertifikon listat e VV, AAK dhe Nismës
23/01 00:50
Top News – Turqia paralajmëron BE-në : Të tërhiqen kërcënimet për sanksione
23/01 00:48
Top News – Gjykata e Lartë kalon për gjykim/ Çështja ndaj Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës
23/01 00:45
Top News – Zgjedhjet, ‘live’ grupet e numërimit/ KQZ miraton rregullat e përdorimit të kamerave
23/01 00:43
Top News – ‘Garancia sovrane’, shtyhet afati/ Edhe 6 muaj për bizneset që të marrin kredi
23/01 00:39
Top News – SHBA, Sekretari i ri i mbrojtjes/ Senati konfirmon afro-amerikanin e parë në post
22/01 21:57
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik/ Çifti zbulon emrin e vajzëspas 4 muajsh
22/01 21:51
Top News – Varianti i ri britanik/ Jo vetëm më infektues por dhe më vdekjeprurës
22/01 21:50
Top News – 40 milionë doza vaksine/ Marrëveshja mes OBSH dhe pfizer për skemën covax
22/01 21:48
Top News – Fëmijët 40 minuta në natyrë/ Që të evitohet një ‘pandemi’ e ardhshme miopie
22/01 20:32
Top News – Historia e qenit Boncuk/ Gjashtë ditë para spitalit duke pritur të zotin
22/01 20:26
Top News – Në Gjermani me test e karantinë/ Shqipëria mes 25 vendeve me rrezik nga covid
22/01 20:21
Top News – Zhurmat dhe era e fshatit/ Tani në Francë mbrohen me ligj
22/01 20:19
Top News – ‘Shpërthen’ covidi në vend/ 739 raste të reja dhe 7 humbje jete për 24 orë
22/01 20:18
Top News – Vendet vakante në Kushtetuese/ Soreca e Kim kreut të KED-të arrihet kuorumi
22/01 20:16
Edicioni Informativ, 22 Janar 2021, Ora 19:30
22/01 20:12
Hetimi i Trump në senat/ Dhoma e përfaqësuesve do të depozitojë të hënën akuzën
22/01 20:08