Si më bindi Rama vetëm me dy fjalë për të hyrë në politikë? Fidel Ylli e tregon në Top Story
28/06/2022 21:15
Trondit Ilir Meta, divorcohet nga Kryemadhi, debati i fortë për ndarjen e pasurisë dhe burgun
21/06 00:36
“Lojë e niveleve të larta”, Curri krahason Kryemadhin me Zhan d’Ark për sakrificën për burrin
20/06 22:49
“Pasuritë do t’i konfiskohen”, Karamuço përplaset me Currin për divorcin Meta-Kryemadhi
20/06 22:36
Parashikimi i Currit: Do harrohet hetimi, nga sot të gjithë do merren me divorcin e Ilir Metës
20/06 22:31
Çfarë i tha Meta, Monika Kryemadhit që çoi çiftin në divorc, e zbulon gazetarja
20/06 22:19
Trondit Curri: Tre ministre kanë filluar gravidancen e shtatzanisë për t’i shpëtuar SPAK
20/06 22:03
“Divorci është kurora”, Curri: Kjo është lojë, por unë jam me Monikën po sakrifikohet për burrin
20/06 21:51
“SPAK fitoi mbi ata”, Karamuço: Meta dhe Kryemadhi shpejt do të jenë nën akuzë
20/06 21:43
E bujshme/ Meta divorcohet nga Kryemadhi pasi mbrojti SPAK, Curri analizon krizën
20/06 21:38
Trondit Karamuço: Një grup i strukturuar po stërvitet për të vendosur bomba në Shqipëri
20/06 21:35
Gazetari jep detajet tronditëse nga Shkodra: Kush i vuri tritol gjyqtarit dhe policit?
20/06 21:31
Trump apo Biden, si do ndikojë Presidenti i ri i SHBA në politikën shqiptare? – Top Story
19/06 23:08
“Pse Gazi i mbushi mendjen SHBA që të pranojnë Berishën?”, Zheji përplaset me Kaprin
19/06 22:06
“T’i lënë deklaratat idiote kundër SHBA”, deklarata e fortë, Zheji: Do të përfundojnë shumë keq
19/06 22:03
“Biden është një robot”, Milori flet për garën në SHBA, Kapri: Në Shqipëri duan Trump sepse…
19/06 21:48
“Albin Kurti ka dal hapur ndaj Trump”, Nurellari: Në Kosovë një përpjekje e qeverisë kundër SHBA
19/06 21:39
“Perandoria amerikane ka 3 halle të madhe”, Zheji: Ja trekëndëshi i zjarrtë… po krijohet pol i ri
19/06 21:35
Biden apo Trump? Çfarë do të ndodh me Shqipërinë pas zgjedhjeve në SHBA…
19/06 21:29
Pse i mundën Trump dhe Biden gjithë kandidatët? Analiza e gazetares së VOA
19/06 21:23
“Basha më shpalli Non Grata në Britani”, Berisha humb gjyqin, krijohet parti e re?
17/06 23:14