Salaj:Shëndeti mendor është tabu, njerëzit mendojnë se janë të çmendur po u vizituan
08/02/2023 23:52
Sulm terrorist kundër Top Channel! Kush janë autorët? – Top Story
28/03 00:10
Kush i qëlloi plumbat mbi Top Channel? Edi Rama flet pas ngjarjes së rëndë – Top Story
27/03 23:15
Bollino ngre zërin kundër mediave: Disa gazetarë fërkuan duart për sulmin ndaj Top Channel
27/03 23:02
Apeli i fortë i Lalës: Mos kapni vetëm autorët, ndaloni atë që urdhëroi plumbat mbi TCH
27/03 23:00
Shpërthen Bollino: Njerëzit protestuan për Luizin, nuk vijnë të jenë pranë Top Channel
27/03 22:49
“Berisha denoncoi pronarët”, Bollino: Sulmi me armë ndaj Top Channel 3 ditë pas deklaratave
27/03 22:48
Sulmi me armë ndaj TCH, Bollino: Në Itali ka edhe gazetarë të vrarë jo vetëm sulme
27/03 22:47
Lesi: Ndaj TCH u krye akt terrorist, televizioni denoncoi ministra dhe zyrtarë të lartë
27/03 22:47
Zheji: U trondita, të gjithë morëm nga një plumb kallashnikovi nga të shtënat në Top Channel
27/03 22:38
Nikolla flet për sulmin ndaj Top Channel: Solidarizohem me ju për ngjarjen e rëndë
27/03 22:38
Rama ikën nga studio: Vazhdoni debatet aty, unë do iki të shoh ndeshjen e Shqipërisë
27/03 22:22
Rama siguron gazetarët e Top Channel: Vazhdoni me kurajo, askush nuk ka për t’iu cënuar
27/03 22:21
Rama: Unë dhe qeveria jemi shënjestër e Top Channel, s’ju kemi thënë asgjë për kritikat
27/03 22:21
Rama me tone të forta për pronarët e mediave: Me akuza në Prokurori nxjerrin në protesta gazetarët
27/03 22:17
E fortë, Rama: Denoncuat me prova zyrtarët e lartë, e vlerësoi që nuk drejtuat gishtin pas plumbave
27/03 22:16
Shpërthen Rama: Jam i neveritur nga kjo gjuhë mediatike, më lini të flas
27/03 22:15
“Sapo dezinformove”, Rama përplaset me Klodiana Lalën live për sulmet ndaj mediave
27/03 22:04
Rama: Përgëzoj Top Channel për vetëpërmbajtjen, nuk drejtuat gishtin tek askush
27/03 22:03
I ke quajtur mediat “kazanë”, Duma pyet Ramën për gjuhën fyese që e përplasi me gazetarët
27/03 22:02
“Media më e lirë se kurrë”, Rama: Dy ngjarjet e fundit krime të dhunshme
27/03 21:59