Rrjeti social ndalon reklamat politike
31/10/2019 17:02

Rrjeti social Twitter, do të ndalojë të gjitha reklamat politike globale duke filluar nga muaji i ardhshëm, shkroi në Twitter themeluesi dhe shefi ekzekutiv i kompanisë, Jack Dorsey.

Në Selanik s’ka përmirësim/ Vijon të jetë vatra më e nxehtë e Covid-19 në Greqi
05/12 02:02
Top News – SHBA, gjendet ilaçi/ Parandalon kovidin për 24 orë
05/12 00:03
Top News – Kongresi Amerikan/ Kalon ligjin për kanabisin
05/12 00:02
Top News – Nuk merren dot vesh/ Ndërpriten bisedimet për Brexit
04/12 23:59
Top News – Trump nuk dorëzohet/ Mbledh fonde për betejat ligjore
04/12 23:57
Top News – Shpërthen Erdogan/ Uroj që Franca ta heqë qafe Macron
04/12 23:55
Top News – E vetmja pas Amerikës/ Kina vendos flamurin në hënë
04/12 20:55
Top News – Kongresi i SHBA bllokon/ Tërheqjen e trupave nga Gjermania
04/12 20:28
Top News – SHBA për negociatat/ Shqipëria e ka justifikuar çeljen
04/12 20:14
Fushata pro vaksinës/ Tre ish presidentët amerikanë Clinton, Bush dhe Obama do e bëjnë para kamerave
04/12 20:08
Top News – Misteri i binjakëve/ Të dy me covid, njëri vdes tjetri jo
04/12 19:07
Top News – Adolf Hitleri fiton zgjedhjet lokale në Namibi
04/12 15:30
Top News – Bashkimi Evropian kërcënon Turqinë me sanksione
04/12 14:56
Top News – Dua Lipa e para/ 100 artistët më të mira të 2020
04/12 14:47
Top News – Gjermani: Rezerva mjekësore për pandemitë e ardhshme
04/12 14:42
Top News – OKB: Do të duhen vite për rimëkëmbjen globale nga Covid-19
04/12 12:33
Top News – Modifikimi i motit/ Kina vendos të zgjerojë programin
04/12 12:31
Top News – Kërcënim nga Irani/ Izraeli paralajmëron shtetasit
04/12 12:23
Top News – Vendimi i Facebook-ut/ Heq postimet kundër vaksinës COVID-19
04/12 12:21
Top News – Kontratat e NASA-s/ 1 USD për të marrë kampione në Hënë
04/12 12:18