Reagon ashpër opozita e bashkuar: Lojë tinëzare e Edi Ramës me pasoja të rrezikshme
22/07/2020 04:31

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Edicioni Informativ, 23 Tetor 2020, Ora 00:00
23/10 02:17
Top News – Të moshuarit e izoluar/ Suedia i rikthen në shoqëri
22/10 22:35
Top News – Thyen rekordin/ Makina më e shpejtë në botë
22/10 22:17
Top News – Mirëdita, Dobar Dan/ Festivali: Mes forcash policore!
22/10 22:05
Top News – Kryemadhi-Ramës/ Do digjesh në tiganin e shqiptarëve
22/10 22:00
Top News – I druhen infektimit/ Italianët nuk përdorin kartmonedhat
22/10 21:58
Top News – Gjermani, frika e covid/ `Shpërthen` shitja e dezinfektuesve
22/10 21:56
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – BE sanksionon dy ruse/ Sulmi kibernetik ndaj Bundestagut
22/10 21:52
Top News – Arsimi në kohë pandemie/ Kushi: Më shumë psikologë në shkolla
22/10 21:34
Top News – Vendoset ora policore/ Në Athinë dhe qytete të tjera greke
22/10 20:56
Top News – Pompeo folësi kryesor/ Forumit kundër anti-semitizmit
22/10 20:54
Edicioni Informativ, 22 Tetor 2020, Ora 19:30
22/10 20:13
Zhduken 2 mln euro nga buxheti/ Kosovë, “ishte sulm kibernetik”. Hoti: Minjtë do të dalin shpejt
22/10 20:03
Muçi nuk shitet për 500 mijë euro/ Tirana e mban edhe një vit futbollistin e shumë kërkuar
22/10 20:02
Qeveria jep “OK” për projektin e “Rrënjë Shqiptare” dhe Marin Memës
22/10 19:59
Top News – Lindi trashëgimtarja! Vjen në jetë vajza e princ Lekës
22/10 19:55
Rezoluta për antisemitizmin/ SHBA dhe BE përshëndesin miratimin nga parlamenti
22/10 19:52
Në auditor dhe online/ Mësimi i kombinuar në Universitetet sipas rregullores anti-Covid
22/10 19:49
Kategoria që nuk mban maskë/ Ata që kanë probleme shëndetësore dhe pajisen me vërtetim nga mjeku
22/10 19:45