Rama takim me pedagogë e mësues në Gjirokastër: Reforma e Arsimit të Lartë në përpjetë
08/04/2021 20:44

Në një bashkëbisedim me pedagogë dhe mësues të Universitetit “Eqerem Cabej”, Kryeministri Rama ka theksuar se qeveria e PS ka bërë një reformë në arsim kurajoze, por ajo është ende në përpjetë.

Rama: Po bëjmë realitet rrugët e premtuara nga sekretari i “larg qoftit”, pellg i ri për turizmin
10/04 14:28
Veliaj komplekson Bashën: Po të ndajnë “për së gjalli” nga Saliu dhe Monika
10/04 14:28
Top News – Vijon vaksinimi masiv/ Më shumë se 176.000 gjyshe dhe gjyshër të imunizuar
10/04 14:13
Balla takim me banorët në Xhyrë: Beteja kryesore e 25 prillit është Drejtësia
10/04 13:13
Top News – Basha nga Peshkopia/ ‘Uragan i shpresës, e rrënuan dibrën ekonomisht!
10/04 13:08
Basha me intelektualët dibranë: Financime europiane për të arsimuar dhe punësuar rininë
10/04 12:54
“Vaksina ime të shkojë për Suelën”, gazetarja e TCH apelon për personat me aftësi të kufizuar
10/04 12:51
Do të vaksinohen edhe 60 vjeçarët/ Qendrat shëndetësore vijon procesin i vaksinimit të të moshuarve
10/04 12:51
Pukë, në pranga sekseri dhe nën hetim drejtuesi i LSI. Premtonin para për votat
10/04 12:51
Një nga organizatorët e grevës shantazhoi vartësit që nuk pranuan të mbyllin kullën
10/04 12:50
Qeveria vijon masat për të plotësuar vendet bosh në kullën e kontrollit në Rinas
10/04 12:44
Top News – Lekë në këmbim të votes/ Pukë, hetohet drejtuesi i LSI, arrestohet sekseri
10/04 12:36
Aktivistët u kapën me lekë në makinë e akuzohen se po blinin vota, reagon LSI
10/04 12:32
Veliaj me ministren Balluku në Kombinat: Do jetë qyteti i ëndrrave!
10/04 12:01
Meta:Deri më 26 prill jam në Vlorë,ftova për darkë Gjiknurin nuk erdhi! Detyrohet nga Rama të shpifë
10/04 11:49
Top News – Jepet masa e sigurisë për ‘rebelët’/ Avokati i kontrollorëve, ‘ moralisht i dërrmuar’
10/04 11:31
Top News – Porti i ri turistik i Sarandës/ Rama-do realizohet në fund të mandatit të 3-të
10/04 11:23
Top News – Lajm i trishtë! Humb jetën nga covid gazetarja e njohur
10/04 11:13
Manastirliu: Dy ditët e ardhshme vijon vaksinimi masiv në grupmoshën mbi 60 vjeç
10/04 11:06
Top News – Letër 9 institucioneve shtetërore/ Meta ka nivel risku, zbatoni ligjin për zgjedhjet
10/04 11:03