Nuk ka masa të reja kufizuese/ Mbetet në fuqi ndalimqarkullimi 20:00-06.00
25/02/2021 13:21

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – ‘Është tmerruar nga humbja’/ Gjiknuri për metën-ka gati skenarë provokues
22/04 18:11
Top News – Je një i marrë fund’/ Lefter Koka shpërthen ndaj presidentit Meta
22/04 17:44
Top News – Pediatria e re e Tiranës/ Manastirliu – investimi do t’i shërbejë gjithë vendit
22/04 17:44
Top News – Ambasadori i BE për zgjedhjet/ Soreca nuk kursen partitë, apel të rinjve
22/04 17:43
Top News – Një mesazh i koduar nga Yuri Kim/ Falenderon Ramën e Bashën, përjashton Metën
22/04 17:43
Top Channel/ Kim dhe Soreca në KQZ, Amabasadorja e SHBA takon kreun e SPAK dhe Ardi Veliun
22/04 17:19
Top Channel/ “Asnjë tolerim kush prek votën”, Yuri Kim takon kreun e SPAK dhe drejtorin e policisë
22/04 17:19
Top Channel/Rama nga spitali i Pediatrisë:Ta gëzoni. Çfarë pritet të ndodhë në Shqipëri, si në Turqi
22/04 16:45
Top Channel/ Shpërndahen fletët e votimit/ Përgatiten komisionet për ditën e votimit
22/04 16:43
Top Channel/Yuri Kim i quan të tmerrshme grupet e krijuara nga PD
22/04 16:28
Top Channel/“Metit i vunë pistoletën në kokë”, rrëfimi i dëshmitarëve në ngjarje: Si u ndalua makina
22/04 16:26
TopChannel/Në Elbasan fushata vazhdon/Të gjitha partitë sot po zhvillojnë takimet e ditëve të fundit
22/04 16:26
Top Channel/ Arrestohen ish-policët e PD/ Hetimi i vrasjes në Elbasan. Në kërkim Klement Xhaferri
22/04 16:25
Top Channel/ Takimi me Celibashin/ Soreca dhe Kim mbërrijnë në KQZ
22/04 16:20
Top News – Historiku i zgjedhjeve/ Votimet e para u mbajtën 100 vjet më parë
22/04 15:44
Top News – Yuri Kim takon kryeprokurorin Çela/ ‘Kush shkel ligjin, të marrë dënimin e merituar’
22/04 15:38
Top Channel/ Ambasadorja e SHBA-së takon kreun e SPAK: Asnjë tolerim kush prek votën!
22/04 15:27
Top Channel/ Grupi i PD-së veproi jashtë ligjit, hoqi pa të drejtë lirinë e personave që ndaluan
22/04 15:11
Top News – Vrasja në Elbasan/ OSBE-të hetohet deri në fund ky krim i shëmtuar
22/04 14:58
Top News – Plagosi me thikë 5 persona në xhami/ Gjykata lë në burg Rudolf Nikollën
22/04 14:58