Një italiane nga Wuhani: Paniku është më i keq se virusi
14/03/2020 15:22

Refuzoi të braktiste dy macet e saj në Wuhan. Sara Platto, refuzoi pesë oferta për evakuim nga Ambasada Italiane, për të dalë nga epiqendra fillestare e koronavirusit duke vendosur se ishte më e sigurt po të qëndronte në Kinë. Refuzoi të braktiste dy macet e saj në Wuhan. Sara platto, refuzoi pesë oferta për evakuim nga ambasada italiane, për të dalë nga epiqendra fillestare e koronavirusit duke vendosur se ishte më e sigurt po të qëndronte në Kinë. Pas 50 ditësh izolimi në shtëpi, situata është përmirësuar në qytetin qendror kinez, por në vendi i saj i lindjes është bërë tani i pari, jashtë Kinës, që ka izoliar miliona njerëz për shkak të epidemisë.

Top Channel/ Dialog mbi stabilitetin strategjik, angazhimi i Biden dhe Putin pas takimit të parë
17/06 03:22
Top News – Asimptomatikët nuk do gjejnë rehat/ Covid afatgjatë, simptomat mund të zgjasin me vite
17/06 01:45
Top News/ Putin, dy dhurata në një ditë/ Biden i dhuron bizon kristali dhe syze si të vetat
17/06 01:44
Top News- ‘Rusia po vret mediat e pavarura’/ Reporterët pa kufij: Të heqim ligjin pë agjentët e huaj
16/06 22:41
Top News – Astronauti francez ecën në hapësirë/ Hera e tretë, do instalojë panel diellor – Pa koment
16/06 21:17
Top News -Itali, dalin pamjet e tmerrshme/ Rënia e teleferikut, ku humbën jetën 14 persona/Pa koment
16/06 21:16
Top Channel/ Lideri suprem i Iranit thotë se fati i vendit varet nga iranianët në zgjedhjet e të premtes
16/06 21:08
Top Channel/ New York celebron me fishekzjare fundin e kufizimeve të Covid-19
16/06 21:07
Top Channel/ Moska urdhëron vaksinime të detyruara për punonjësit pas rritjes së infektimeve
16/06 21:06
Top Channel/ Presidenti Joe Biden del nga Villa La Grange pas samitit me liderin rus Putin
16/06 21:06
Top News – ‘Dilni kur të doni dhe pa maska’/ Franca heq detyrimin e maskave dhe orën policore
16/06 20:39
Top News – Borrell: Rusia do të ‘minojë’ BE/ Vendet anëtare nuk duhet lejojnë që të përçahen
16/06 20:37
Top News – Republikanët dënojnë takimin/ ’Biden u shfaq i dobët, i dha putin fitoren morale’
16/06 20:35
Top News – Vrau dhe hëngri nënën e tij/ Dënohet 28 vjeçari kanibal në Spanjë
16/06 20:34
Top News – Incident në takimin Biden – Putin/ Gazetarët e të dy palëve, si filmi ‘ballë për ballë’
16/06 19:27
Top Channel/ Biden e Putin takohen brenda, jashtë ndërtesës gazetarët rusë përplasen me amerikanët!!
16/06 19:25
Top News – Putin jep detaje nga takimi/ ’Nuk kemi armiqësi, por pozicione të ndryshme’
16/06 19:10
Top News- Jennifer Lopez i jep dritë jeshile/ Këngëtarja nga Kosova publikon hitin veror
16/06 18:16
Top News – Trupëroja që përbuzet nga amerikanët/ Presidenti Biden i beson jetën e tij një aziatiku
16/06 17:47
Top Channel/ Italia, vrasje për nder- nëna tërheq vajzën në kurth me një sms!!
16/06 16:51