Ngrohja, jo në gjithë shkollat. Problematika në periferi
17/01/2017 00:00

Ngrohja nuk funksion në të gjitha shkollat në Tiranë. Në shkollën nëntëvjeçare “Vasil Shanto” klasat janë pajisur me rezistenca me kontributin e vetë prindërve, por nxënësit nuk arrijnë të ngrohen.

Top News – Rama jep lajmin e mire/ Pritet të zbresin në Rinas 208 mijë doza vaksinash
19/04 13:16
Top Channel/ Përfshihet nga flakët lokali pranë prefektures, në Fier
19/04 13:11
Top News – KPK shkarkon Kolë Hysenaj/ Prokurori nuk arriti të justifikonte 260 milionë lekë
19/04 13:07
Top News – Meta akuza ndaj qeverisë/ Bën apel për rivendosjen e shtetit të së drejtës
19/04 13:06
Top News – Rrëfet patronazhisti në “Breaking”/ ‘Patronazhimi, një sondazh i kryer vullnetarisht’
19/04 13:05
Top Channel/ Ambasadorët në Elbasan. 1 javë para zgjedhjeve takojnë drejtuesit e fushatës së partive
19/04 13:03
Top Channel/ Moti i paqëndrueshëm në ditët në vijim, por do të ketë rritje temperaturash
19/04 13:02
Top Channel/ Lezhë, vijon vaksnimi me të moshuarit dhe punonjësit e hoteleri turizmit
19/04 13:01
Top Channel/ Vijon vaksinimi i punonjësve të hoteleve në Durrës e të moshuarve
19/04 13:01
Top Channel/ Vaksinohen pacientët e dializës në Gjirokastër
19/04 13:01
Top News – Shtyhet afati i hapjes së Kapshticës/ Greqi, masat anticovid mbyllin pikën kufitare
19/04 12:49
Top Channel/ Papunësia e bëri artiste. Historia e artizanes nga Bulqiza
19/04 12:47
Top News – Operacion antidrogë në Korçë/ Kapen dhe arrestohen në flagrancë 3 shtetas
19/04 12:45
Top News – Përplasi 10-vjeçaren në Bulqizë/ Arrestohet 32-vjeçari, policia- ishte i dehur
19/04 12:24
Top News – ‘Ju presim si kryeministër këtu’/ Basha bisedë online me partinë konservatore britanike
19/04 12:07
Top News – Parandalohet vrasja e çiftit/ Policia e Tiranës jep detajet se si nisi konflikti
19/04 11:35
Top News – Shpërthimi me eksploziv/ Fushë Krujë, policia shoqërohen disa të dyshuar
19/04 11:32
Top News – Rrëfimi i një patronazhisti/ Si mblidhen të dhënat sekrete për PS
19/04 10:12
Top News – Votimi i emigrantëve/ Dështim i politikës edhe në këto zgjedhje
19/04 10:08
Top News – Publikimi i të dhënave personale/ Ku po përqëndrohet puna hetimore e SPAK!
19/04 10:06