Nga peshkatarët te pasanikët/ Mykonos, ishulli grek ku paraja dhe shampanja derdhen lumë
10/08/2019 22:34

Përpara se të kishte një boom turistësh, Mykonos që sot punëson mijëra vetë ishte thjesht një ishull i varfër peshkatarësh.

Top News – Nis vaksinimi i gazetarëve/ Maqedoni e Veriut, vijon imunizimi me Sputnik V
12/04 15:00
Top News – Pasoja tjetër e pandemisë/ Shkup, covid ngre çmimet shtrenjtohet ushqimi
09/04 18:54
Ekzekutohet gazetari grek/ Investigonte botën e krimit dhe mafies në Greqi
09/04 15:55
Top News – Vaksinohet presidenti serb/ Vuçiç merr vaksinën kineze
06/04 17:25
Top News – Trajtimi i pandemisë/ Kërkohet dorëheqja e qeverisë në Bosnje
06/04 17:19
Top News – Maqedonia rikthen masat/ Ndalim qarkullimi gjatë natës dhe kufizime të tjera
06/04 10:53
Top News – Deklarata polemizuese për Srebrenicën/ Shkarkohet ministri malazez i drejtësisë
05/04 19:21
Top News – Shumë mesazhe për presidenten/ Nga evropa e deri tek liderët e shqipërisë
04/04 22:58
Top News- Vjosa Osmani ende pa kuorum/ Opozita, kryeministri kërkon kontroll absolut
04/04 12:13
Top News – Rekord viktimash ne Maqedoni/ 50 humbje jete në një ditë nga koronavirusi
02/04 20:59
Top News – Ngjarje tragjike në fshatin grek/ Rryma elektrike i merr jetën emigrantit shqiptar
02/04 17:04
Top News – Pse nuk mund të votojë diaspora? / Aktorët politikë në vend akuzojnë njëri tjetrin
02/04 15:24
Top News – Censusi në Maqedoninë e Veriut/ Parlamenti nis procedurën për shtyrjen e afatit
01/04 22:59
Top News – Serbia ‘zemërmadhe’/ I dhuron Shkupit 20 mijë doza të Sputnik v
01/04 21:31
Top News – Abazoviç i prerë për Srebrenicën/ ‘ Ka ndodhur genocid dhe pikë’!
30/03 13:58
Top News – Vuçiç ngacmon sërish/ Po të njihja Kosovën, do merrja nobelin e paqes
30/03 13:41
Greqinë e pret një javë kritike/ Rekord i të intubuarve dhe viktimave, si pasojë Covid 19
28/03 11:34
Top News – Vuçiç më agresiv se kurrë/ Do ta delegjitimoj pavarësinë e Kosovës!
26/03 18:44
Greqia përkujton revolucionin/ Parada dhe festime për 200-vjetorin e pavarësisë nga Turqia
25/03 15:42
Top News – Blinken thirrje aleatëve të Nato-s/ Sekretari amerikan, ` na ndihmoni me Kinën`
24/03 22:35