‘Nesër hapen aplikimet për financimin e fermerëve’- Rama: Këtë vit jemi të parët për financime
28/05/2020 08:47

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Ministri Çuçi në Tragjas/ Fond për subvencionet e fermerëve
08/07 16:22
Top News – ‘Covid, ndaj meje gjueti shtrigash’ / Djokovic thyen heshtjen
08/07 16:12
Policia greke arreston dhe keqtrajton emigrantin shqiptar jashtë konsullatës së Selanikut
08/07 16:05
Kërkese e re për ligjin zgjedhor/ Partitë e vogla në Kuvend kërkojnë ndryshime: Ndryshe nuk votojmë
08/07 16:02
Top News – Porti i Durrësit/ Vendosen kamera teknike në terminal
08/07 15:57
Studentët e artit ekspozitë Covid/ Përgatiten për provimet e diplomës në mes të korrikut
08/07 15:50
Digitalb, oferta në Elbasan/ Ftesë për banorët të përfitojnë nga platforma më e madhe shqiptare
08/07 15:49
Turistët që nuk duan hotel/ Të ardhur nga Çekia ngrenë kampet në pyjet e Llogorasë
08/07 15:43
Top News – Agim Kajmaku i lirë/ Gjykata e le ‘detyrim paraqitje’
08/07 15:39
Asgjësohen municione në Sazan/ Ishulli sot i mbyllur për turistë, anijet lundrojnë 3.7 km larg
08/07 15:32
Top News – Shtëpitë individuale/ Ahmetaj-javën e ardhshme, ndërtimi
08/07 15:31
PS synon 800 mijë vota/ Rama mbledh kryebashkiakët, kërkon angazhimin e tyre në fushatë
08/07 15:25
Top News – India dhe Kina/ Këtë muaj misione në Mars
08/07 15:21
Greqia do mbyllë kufijtë me Ballkanin: Serbia rreziku kryesor. Shumë raste edhe nga Shqipëria
08/07 15:19
Top News – HIV/Aids, mjekimi/ Sukses ilaçi eksperimental
08/07 15:15
68 raste të reja, 2 viktima/ Shërohen 47 persona, 10 në gjendje të rëndë
08/07 15:10
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Lajcak takime në Berlin
08/07 15:06
Top News – Përcahet opozita e re/ 7 deputete kundër të tjerëve
08/07 15:05
Top News – Katalonja, maskat/ Mbajtja bëhet e detyrueshme
08/07 15:02
Top News – Várhelyi, negocjatat/ Prioritet sundimi i ligjit
08/07 14:54