“Mos bëhet si Al Capone”,Fidel Ylli:Shteti t’i kontrollojë bastet sportive,paratë shkojnë në buxhet
28/06/2022 21:30
“SPAK fitoi mbi ata”, Karamuço: Meta dhe Kryemadhi shpejt do të jenë nën akuzë
20/06 21:43
E bujshme/ Meta divorcohet nga Kryemadhi pasi mbrojti SPAK, Curri analizon krizën
20/06 21:38
Trondit Karamuço: Një grup i strukturuar po stërvitet për të vendosur bomba në Shqipëri
20/06 21:35
Gazetari jep detajet tronditëse nga Shkodra: Kush i vuri tritol gjyqtarit dhe policit?
20/06 21:31
Trump apo Biden, si do ndikojë Presidenti i ri i SHBA në politikën shqiptare? – Top Story
19/06 23:08
“Pse Gazi i mbushi mendjen SHBA që të pranojnë Berishën?”, Zheji përplaset me Kaprin
19/06 22:06
“T’i lënë deklaratat idiote kundër SHBA”, deklarata e fortë, Zheji: Do të përfundojnë shumë keq
19/06 22:03
“Biden është një robot”, Milori flet për garën në SHBA, Kapri: Në Shqipëri duan Trump sepse…
19/06 21:48
“Albin Kurti ka dal hapur ndaj Trump”, Nurellari: Në Kosovë një përpjekje e qeverisë kundër SHBA
19/06 21:39
“Perandoria amerikane ka 3 halle të madhe”, Zheji: Ja trekëndëshi i zjarrtë… po krijohet pol i ri
19/06 21:35
Biden apo Trump? Çfarë do të ndodh me Shqipërinë pas zgjedhjeve në SHBA…
19/06 21:29
Pse i mundën Trump dhe Biden gjithë kandidatët? Analiza e gazetares së VOA
19/06 21:23
“Basha më shpalli Non Grata në Britani”, Berisha humb gjyqin, krijohet parti e re?
17/06 23:14
Grida Duma uron kombëtaren e shqiptare: Sytë e kombit janë në Gjermani
17/06 22:41
Këshillon Berishën apo Metën? Kulluri përplaset me Genc Gjokutajn
17/06 22:40
“Brirët e Ramës janë të mëdha”, Mërtiri ngre tonet: Sali Berisha nuk e mund dot asnjëherë
17/06 22:30
Bozdo i fton live Hasën dhe Kullurin: Kemi punuar bashkë, kthehuni në PD
17/06 22:14
Endri Hasa i prerë: Nuk bashkohem me Berishën, thirrje Bashës për parti të re
17/06 22:11
Koka i habitur: Sapo mori vulën Berisha, grupi Basha s’po godet më Edi Ramën
17/06 21:55
Kulluri i bindur: Berisha kishte pushtet absolut, e besoj korrupsionin në qeverisjen e tij
17/06 21:52