‘Me sy nga FBI’, gazetarja: Hetimet për të dhënat në vend numëro. Ministri u nxitua me …
03/10/2022 21:49

Situata shqetësuese e Sigurisë Kombëtare, është kjo tema e debatit këtë të hënë në Top Story. Të ftuar në studio, ish drejtuesi i Policisë Arben Hajdarmataj, analisti Edvin Kulluri dhe gazetarët Muhamed Veliu e Dorjana Bezat.

Debati i fortë për primaret e PD dhe protestën! A priten përplasje me policinë? – Top Story
06/12 00:30
“Tirana e bllokuar”, Berisha thirrje protestuesve: Nisuni që sot në protestë
05/12 22:50
Curri: Kur mësova se ka police femra, vendosa të jem në rreshtin e parë në protestë
05/12 22:45
“Mos më ndërprit mesazhin…” Boçi përplaset me Baçin: Imazhi i Shqipërisë jo ai i gomoneve
05/12 22:41
“Idetë dhe problemet e qytetarëve”, Boçi: Arsyet përse ne jemi në protestë!
05/12 22:40
Baçi zbulon qëllimin e Berishës: Do të tregoj që zotëron shumicën
05/12 22:39
Curri: Ndërkombëtarët do habiten nga protesta e PD pro tyre
05/12 22:20
“Strategjia e PD për protestën”, Boçi: Paqësore, qytetarët të bashkohen
05/12 22:19
“Tirana në shtetrrethim” ,gazetari zbardh axhendën e Samitit të BE
05/12 22:10
Berisha flet për Top Story dhe paralajmëron Policinë: Mos kaloni vijën e kuqe!
05/12 22:10
Baçi: Berisha do ketë pasojë gjuhën e urrejtjes, u reflektua tek primaret
05/12 21:55
“Isha kandidat dhe nuk më lanë të votoj”, Merkoçi: Berisha nuk reagoi fare
05/12 21:55
“I thash asnjë s’ka më shumë vlera se unë”, kandidati i Tiranës tregon arsyet e humbjes
05/12 21:45
“Primaret dështuan”, Baçi skanon kandidatët: S’morën vota as sa Këlliçi në zgjedhje
05/12 21:44
A ishe fitues pa nisur gara? Cara flet për Durrësin: Testi i primareve ishte pjesëmarrja
05/12 21:43
“Strategji që unë të mos flas”, Curri ankohet për Boçin: Po mbron garën me veten
05/12 21:28
Duma dhe Boçi përplasen për primaret me një kandidat: A quhet garë me veten?
05/12 21:27
Kandidati i PD në Elbasan, Boçi: Primaret për PD ishin primare
05/12 21:26
Grida Duma: Sa primare ishin primaret në PD për të qenë fitues?
05/12 21:25
Politika e (pa) ndarë nga krimi: Debati se kush dominon këtë binom? -Top Story
02/12 00:02