Marshimi në Shkodër, kundër abuzimeve të fëmijëve dhe grave
09/06/2020 02:55

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Edicioni Informativ, 12 Gusht 2020, Ora 00:00
12/08 01:17
Top News – Ministrja Denaj në Lurë / Zhvillimi i agroturizmit, prioritet
11/08 22:00
Top News – Trump-pas pandemisë/ Nuk kam folur me homologun kinez
11/08 21:14
Top News – Meta dekreton ligjin/ Për regjistrin e pronareve përfitues
11/08 21:04
Edicioni Informativ, 11 Gusht 2020, Ora 19:30
11/08 20:09
Top News – Bashkëpunimi me Jay Santos, Luana Vjollca i zbulon “të gjitha”!
11/08 19:56
Biznesi i luleve të thara/ Shumë njerëz duan ti mbajnë kujtim gjatë gjithë jetës
11/08 19:50
5 viktima dhe 140 raste/ Një 46 vjeçar nga Gjirokastra dhe një 48 vjeçar nga Tirana pa sëmundje
11/08 19:34
Top News – Dhurata më e bukur/ Kylie Jenner feston 23 vjetorin
11/08 18:57
Top News – Bashkia e Shkodrës/ Rikonstrukton shkollën ‘Jordan Misja’
11/08 18:54
Top News – Rama poston fotot / Punimet për ndërtimin e rrugëve
11/08 18:35
Top News – Ekstradohet në Kanada/ 39 vjeçari aksidentoi një grua
11/08 17:39
Top News – Maskë me të brendshme/ Miliarderi arrestohet në Norvegji
11/08 17:39
Top News – Numër rekord infektimesh/ 140 raste të reja dhe 5 viktima
11/08 17:13
Gjermania i hap derën te dashuruarve/ Lejon udhëtimet për çiftet që u ndanë nga pandemia
11/08 16:47
Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ekstradohet drejt Kanadasë 39-vjeçari
11/08 16:23
Covid-19/ MSH: 5 viktima dhe 140 raste të reja
11/08 16:20
Top News – Bilanci i koronavirusit/ 13 viktima në Kosovë, 1 në Maqedoni
11/08 16:09
Letërsia për fëmijë/ Ndahen çmimet për krijimtarinë për të mitur
11/08 16:08
Top News – Hija e koronavirusit/ Ngrihet ngadalë nga Wuhani
11/08 16:02