Llojet e studentëve në Zoom, cili je ti? |Pop Culture 3
30/05/2020 17:44

Pop Cluture, vjen nën drejtimin dhe moderimin e Dojna Mema. Një projekt me rubrika të strukturuara që përfshijnë grupmoshë më të zgjeruar, sigurisht pa humbur argëtimin dhe natyrshmërinë si pikë të fortë të programit. Këtë sezon Pop Culture vjen me disa rubrika: Pop People, Pop Buzz, Pop Youth, POP 5, NJE DITE ME DOJNEN. Pjesë e Pop Culture do të jenë dhe tre gazetare: Kilda Hysenbregasi, Anxhela Baxhija dhe Kejli Doda.

Episodi 40 | Pop Culture 3
04/07 18:30
Flet Kejvina Kthella pas rikthimit në Itali | Pop Culture 3
04/07 18:08
Një ditë me Dojnën | Ina Kollçaku | Pop Culture 3
04/07 17:50
Prapaskenat e episodit 40 | Pop Culture 3
04/07 17:49
Si funksionon logjika e një vajze në situata të ndryshme | Pop Culture 3
04/07 17:48
Gentian Muça: “Ai që donte rikthimin tim në fushë ishte doktori, familja nuk donte” | Pop Culture 3
04/07 17:47
Kejvina Kthella: “Seven Saraçi është një mik i mirë,por s’kemi qenë kurrë të lidhur” | Pop Culture 3
04/07 17:46
“Ke patur oferta e ngacmime për sex në këmbim të parave?” Flet Kejvina Kthella | Pop Culture 3
04/07 17:44
Flet Kejvina Kthella: ”Nuk do merrja kurrë avionin për një mashkull” | Pop Culture 3
04/07 17:43
Meri Shehu: Ja cilat janë shenjat që kanë më tepër fat këtë verë? | Pop Culture 3
04/07 17:42
VOX POP – Kush duhet të paguaj në një takim? | Pop Culture 3
04/07 17:41
Episodi 39 | Pop Culture 3
27/06 17:31
Një ditë me Dojnën | Jonida Shehu | Pop Culture 3
27/06 17:30
She’s on Top | Leah sqaron debatin me Egzonwn | Pop Culture 3
27/06 17:30
Llojet e personave që gjeni në Tik Tok | Pop Culture 3
27/06 17:30
Zgjidh personazhin/ Moderatorja: Do të beja fëmije me Flor Mumajesin | Pop Culture 3
27/06 17:30
A duhet ti kontrollosh partnerit telefonin? | Pop Culture 3
27/06 17:30
A ka konkurrencë në She’s On Top? | Pop Culture 3
27/06 17:30
Hygerta Sako tregon incidentin më të sikletshëm në stadium | Pop Culture 3
27/06 17:30
Prapaskenat e episodit 39 | Pop Culture 3
27/06 17:30