Kupa e Amerikës, Paraguaji në finale
21/07/2011 09:10

Kupa e Amerikës, Paraguaji në finaleParaguaji do të jetë finalistja tjetër e Kupës së Amerikës pasi mundi në gjysmëfinalen e dytë të këtij kompeticioni Venezuelën 5-3 me 11-metërsha, pas përfundimit të kohës së rregullt me rezultatin 0-0.

Top News – Si vidheshin vilat luksoze të Saukut!/ Zbardhen detaje të reja nga dosja e 5 grabitësve
15/04 13:56
Top Channel/ Suveniret e Gjirokastrës. Artizanët po përgatiten për të pritur turistët këtë sezon
15/04 13:05
Top Channel/Iu dha masa detyrim paraqitje, avokati mbrojtës i protestuesve:Banorëve po u merret jeta
15/04 12:59
Top News – Një margaritar i rrallë në Evropë/ Vjosa, lumi që tërhoqi edhe vëmendjen e hollywood-it
15/04 12:57
Top News – Mjeti del nga rruga në Divjakë/ Humb jeten 19 vjeçarja, dy të plagosur
15/04 12:56
Top Channel/ Banda e vilave del në gjyq, sulmonin banesat rezidenciale në periferi të Tiranës
15/04 12:47
Top News – Falsifikim parash në Shqipëri/ Më shumë 350 miliardë lekë në qarkullim
15/04 12:34
Top News – Kallzim penal për Peleshin/ Braimllari – përdor administratën publike për fushatë
15/04 12:28
Top News – Plagosja e policit në Berat/ Arrestohen 3 vëllezër, në kërkim i katërti
15/04 12:21
Top Channel/ Edhe në Berat plagoset polic, 4 vëllezër sulmuan çiftin, më pas…
15/04 12:15
Top Channel/ Makina përplaset me pishat në parkun e Divjakës, vdes një person
15/04 11:17
Top News – Zgjedhjet, rezultati në KZAZ 40/ Vendimi shpallet në orën 8 të datës 26 prill
15/04 01:57
Top News – Përfundon misioni i NATO-s/ Xhaçka: Tërheqim trupat shqiptarë nga Afganistani
14/04 22:28
Top Channel/ Kërcet arma në Berat, tre vëllezërit përplasen me policinë dhe plagosin efektivin
14/04 22:09
Top Channel/ “Doli një në ballkon, Rama ik”/ Kryeministri ironizon premtimet e Bashës në Peshkopi
14/04 20:38
Top News – A ka marrëveshje mes PS dhe PD! Rama pranon, por me një kusht për Bashën
14/04 20:36
Top News – Akuza e dytë e vrasësit të Kastratit/ Blindohet gjykata e fierit, jepet masa e sigurisë
14/04 20:26
Top News – Ulen rastet e reja me Covid19/ 24 orët e fundit shënuan 5 humbje jete
14/04 20:23
Top News – Afati i fundit për të dypunësuarit/ Rritet tatimi për më shumë se 88,600 persona
14/04 20:22
Top News – 50 prokurorë, letër kundër Bashës/ ‘Sulmet politike për shkak të dosjeve në hetim’
14/04 20:19