Kontrollet për maska/ Policia vazhdon të vendosë gjoba
28/10/2020 12:55

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Rimbursimi i ilaçeve të Covid-19/ Unioni i Biznesit Farmaceutik kundër orientimit sipas depove
29/11 20:14
Domatet mbeten në serra/ Fermerët e Urës Vajgurore: Pikat e grumbullimit nuk i mbledhin më
29/11 19:59
Java më tragjike e Greqisë me thuajse 800 të vdekur nga koronavirusi
29/11 19:53
Nëntori ndryshe / Pandemia kufizoi festimet për pavarësinë dhe çlirimin e vendit
29/11 19:49
Top News -37 avionet e mafiozeve/ Europol, shifrat e një operacioni
29/11 19:17
Top News – Rriten sërish shifrat/ 11 viktima dhe 835 raste të reja
29/11 19:17
Top News – Krimi në kohë pandemie/ Çfarë ndodh me lokaket gjatë natës
29/11 19:17
76 vjetori i Çlirimit të Shqipërisë/ Meta, Ruci dhe Rama bashkë, nderojnë dëshmorët. LSI “ndahet” nga PD, homazhe dhe komunistët
29/11 18:15
Aksident tragjik në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin
29/11 17:25
Top News – Brataj-jemi te skenari 3/ Kemi gati edhe spitalet rajonale
29/11 17:02
Top News – Gjykata i le në burg/ Grupi që iu kap 4.2 kg heroinë
29/11 16:59
Top News – Fitues oferta me e lartë/ PD-tendëri për mjete mbrojtëse
29/11 16:59
Top News – Veliaj me tenorin Lahaj/ Version i ri i këngës ‘Për ty atdhe’
29/11 14:03
Top News – Nderime në 29 nëntor/ Kryemadhi-të mbyllim tranzicionin
29/11 13:43
Tentoi të vriste me armë zjarri 27-vjeçarin pas një konflikti të çastit, ndërhyn policia: Pa koment
29/11 13:29
Top News – Nostaligjike e komuniste/ Homazhe në ditën e çlirimit
29/11 13:02
Top News – Mesazh për 29 nëntorin/ Ruçi-është ndër datat me kryelarta
29/11 12:59
Top News – Vrasja e Ridvan Ramazanit/ Shkodër, në pranga tre persona
29/11 12:58
76 vjetori i Çlirimit/ Meta, Ruçi dhe Rama bashkë në homazhet e Monumentit “Nënë Shqipëri”
29/11 12:41
15 vjetori i Gjirokastrës ne UNESCO/ Vepra e Muntaz Dhramit do të përkujtojë këtë ngjarje
29/11 12:28