Helmimi i nxënësve në Gostivar
20/02/2014 00:00

Klinika Toksikologjike dhe Instituti i Mjekësisë Ligjore në Shkup, në bazë të analizave, kanë konstatuar se nxënësit e shkollës së mesme ekonomike të Gostivarit nuk kanë qenë të helmuar me substanca kimike.

Sot fillon “pushime on top”/ Programi veror në top channel, çdo pasdite në orën 18.00
13/07 16:37
Top News – Me 20 korrik në kuvend/ Përfundojnë hetimet për presidentin
13/07 16:34
Top News – ‘Paralizohen’ gjykatat/ Covid prek edhe Apelin e të Lartën
13/07 16:33
Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2
13/07 16:24
Top News – Thaçi në Hagë/ Besoj se do të dal me sukses
13/07 16:19
Sot komisioni për Metën/ Mblidhet për të diskutuar provat pas opinionit të Venecias
13/07 16:07
Korçë, 10 të infektuar/ Janë prekur edhe personel shëndetësor
13/07 16:05
Mbyllet gjykata e Apelit/ Preket një punonjëse me Covid. Vetëm gjyqet urgjente
13/07 16:04
Drejtori i tetë i hipotekës/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën problematike të Vlorës
13/07 15:35
Top News – Bulevardi ‘Zogu i Parë’/ Veliaj-do zhvendosen institucionet
13/07 15:12
Covid-19 në vend – 117 të infektuar, 2 viktima/ 41 raste janë vetëm në Tiranë, 68 të shëruar
13/07 15:07
Top News – Greqia rrit masat/ Kakavijë, 1011 teste për Covid
13/07 14:54
Top News – Fier, 2 mjekë me Covid/ Në total 19 të infektuar në qytet
13/07 14:48
Top News – LSI-shtimi i rasteve/ ‘Qeveria të subvencionoje maskat’
13/07 14:45
Top News – Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Drejt restaurimit ura e Ali Pashës
13/07 14:43
Top News – Të dënuar për vrasje/ OFL u nis formularët 4 personave
13/07 13:19
Top News – SPAK me 13 prokurore/ Manjola Kajana emerohet nga KLP
13/07 13:19
Rikthehet “Pushime On Top”/ Nga sot pasdite nis emisioni veror
13/07 13:06
117 të infektuar, 2 viktima / 41 raste në tiranë. 68 të shëruar
13/07 13:05
Rikonstruktohet mulliri 200-vjeçar/ Dragostunjë, fshati ku drithi bluhet ende me gurë
13/07 12:59