Fajon: Mos spekuloni me vizat
21/02/2014 00:00

“Liria e lëvizjës pa viza për kosovarët mundësohet, vetëm atëherë kur të plotësohen kriteret. Askush nuk mund të flasë për data, se kur mund të ndodhë kjo dhe është e padrejtë e jo produktive, që ndokush të flasë për këtë çështje”. Kështu ka deklaruar në Prishtinë, europarlamentarja Tanja Fajon.

Top News – 18 orët e Thaçit në Hagë/ Dëshmia do të vijojë dhe të enjten
15/07 19:47
Kosovë, situata po normalizohet/ 4 viktima dhe 119 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit
15/07 19:41
Top News – Pandemia në Kosovë/ Zyrtarët: Situata po normalizohet
15/07 16:44
Top News – Thaçi sot vazhdon intervistimin në Hagë për të tretën ditë me radhë
15/07 11:46
Top News – Dita e dytë në Hagë/ Thaçi, rikthehet sërish të mërkurën
14/07 20:29
Top News – Kosova për testimet/ Liçensim laboratorëve private
14/07 18:48
Covid, Kosova shton mjekët/ Në spitale janë 300 persona të shtruar
14/07 15:25
Top News – Pandemia në Kosovë, shtohen spitalet për pacientët
14/07 15:21
Top News – Intervistimi i Thaçit vijon në Hagë nga Prokurori Special
14/07 11:37
Top News – 6 orë në Hagë/ Thaçi: Do rikthehem përsëri
13/07 20:28
Top News – Kosovë, edhe dy deputetë/ Të infektuar nga koronavirusi
13/07 20:27
Kosovë, maska e detyrueshme/ Duhet ta mbajnë të gjithë në ambientet publike
13/07 20:12
Kosovë, vota me lista të hapura/ Zgjedhësit përdorin numrat për të votuar partitë dhe kandidatët
13/07 20:11
Thaçi përballë prokurorëve/ Pyetet për aktakuzën. Presidenti: Ky është çmimi i lirisë
13/07 19:42
6 orë në Hagë duke u marrë në pyetje/ Thaçi: Nesër do rikthehem përsëri
13/07 19:39
Top News – Dialogu me Serbinë/ Hoti-u vendos takimi i radhës
12/07 18:57
Top News – Nis dialogu Prishtinë-Beograd/ Borell: Duam marrëveshje përmbyllëse
12/07 13:37
Top News – Virusi në Kosovë/ E treta në Europë për infektime
12/07 12:48
Top News – ‘Dielli do lindë përsëri’/ Thaçi, mesazhi në Prekaz para Hagës
12/07 11:11
Gjendje e jashtëzakonshme në Kosovë/ Ekspertët kërkojnë mbylljen. Pritet vendimi i qeverisë Hoti
11/07 19:37