Exclusive/Bujar Sheshi nuk ka qenë sigurims, Prokuroria mbyll hetimet pasi nuk gjeti asnjë fakt për anëtarin e KLP
15/09/2019 23:22

Anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Bujar Sheshi nuk ka qenë pjesë e ish Sigurimit të Shtetit dhe as bashkëpuntor. Për këtë gjë nuk ekziston asnjë fakt dhe hetimet pushohen.

Top Channel/ 200 mijë persona u abuzuan/ Zelanda e re, përdhunime dhe punë të detyruar, ishin…
24/07 11:47
Top Channel/ Lutje për fitoren e Kamalas/ Indi, priftërinjtë hindu i ofrojnë ëmbëlsira perëndeshës
24/07 11:46
Top Channel/ “S’mund të imponojë deputetët”, Çuçi për vendimin e Kushtetueses për mandatin e Xhaçkës
24/07 11:45
Top Channel/ Kamala sulmon Trump/ Nis fushatën zv/presidentja. Mblidhen 100 mln USD donacione
24/07 11:42
Top News/ Zbulohet paga vjetore e Princit William
24/07 11:36
Top News/ Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard
24/07 11:35
Top News/ Reagon Egla Ceno, e fitova BBV për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin?
24/07 11:35
Top Channel/ Çuçi: Po punohet për rishikimin e Kodit Zgjedhor, po diskutohet formula e…
24/07 11:31
Top News/ Një hetim, dy raporte! TIMS, ku dallojnë qëndrimet mes PS dhe PD
24/07 11:30
Top Channel/ Çuçi: Marrëveshja me Italinë për pensionet, arritje e madhe! 1 impakt i jashtëzakonshëm
24/07 11:30
Top News/ Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve
24/07 11:22
Top News/ Me syze dhe telefon në vesh, mbërrin në GJKKO Alketa Pere (Ymeri)
24/07 11:22
Top Channel/ Skandali te Onkologjiku!Top Channel/ Skandali te Onkologjiku! Mjeku Gashi futet në Gjykatë, këtë herë nuk ikën me vrap
24/07 11:21
Top Channel/ Abuzonin seksualisht me një 16-vjeçare, arrestohen dy persona! Prej muajsh…
24/07 11:19
Top News/ 45 mijë USD për ëndrrën amerikane. Skema, rrjet falsifikimi nga Malësia e Madhe në Meksikë
24/07 11:14
Top Channel/ Skifterët shqiptarë në Mykonos bënë kërdinë! Ja vendi ku fshihnin sendet e vjedhura
24/07 11:07
Top Channel/ Çadra falas për plazhet publike në Vlorë, Rama: Janë për të gjithë pushuesit
24/07 11:05
Top News/ Mjeku Edmond Gashi në GJKKO, gjykata vendos masat e sigurisë për 7 të akuzuarit
24/07 10:59
Top News/ Prangoset shqiptari në Mykonos/ Kreu 7 vjedhje me bandën e tij me vlerë 55 mijë euro
24/07 10:54
Top News/ Maratona e deputetëve për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, diskutime 3-ditore
24/07 10:49