Emocione në ‘Air Albania’ , ‘Bardheblutë’ zyrtarisht kampion për të 25-ën herë
30/07/2020 02:13

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Bilanci i 24 orëve të fundit! MSH: 157 raste të reja dhe 1 viktimë nga covid
01/10 16:44
Top News – Reforma mbetet pezull/ Palet të ndara në këshillin politik
01/10 16:14
Top News – “Shkeli marrëveshjen”/ BE, gjyq Londrës për Brexit
01/10 15:49
Top News – S`përkojne numrat/ Vuçiç: Rishikim shifrave të Covid-19
01/10 15:44
Top News – Protesta në Stamboll/ Ndaj trajtimit te ujgurëve në Kinë
01/10 15:40
Edicioni Informativ, 01 Tetor 2020, Ora 15:00
01/10 15:40
“Listat” mbajnë peng reformën/ Opozita: të pyesin ODIHR. PS: Të kërkojmë konsensus
01/10 15:35
Dita botërore e kafes/ Festa me kafen më të mirë, “Lori Caffe”
01/10 15:29
Gara me kuaj në Darzezë/ Adhuruesit e hipizmit mblidhen buzë detit
01/10 15:28
“Mbyllim dëmshpërblimet e tërmetit”/Veliaj: Që spekulantët të mos e përdorin fatkeqësinë për fushatë
01/10 15:25
Sot u hapën restorantet/ Lejohet shërbimi në ambientet e brendshme, por me maska
01/10 15:18
Gjyqtarja e akuzuar për korrupsion/ Mimoza Margjeka në apel kërkon lirimin nga akuzat
01/10 15:11
Tapë në timon, pa patentë e tregti droge, ‘Shigjetat‘ arrestojnë 8 persona në Tiranë
01/10 15:09
Berzh ul vlerësimin për Shqipërinë/ Në 2020 ekonomia, minus 9 %, në 2021 rritet vetëm me 4.5%
01/10 15:08
Top News – Legalizimi i kanabisit/ Zelanda e Re `e lë pas dore`
01/10 14:43
Top New – Në ditën e të moshuarve/ Manastirliu-vaksinim për grupmoshën
01/10 14:26
Top News – OFL u kërkon pasurinë për 48 orë/ Tre vrasësit e dënuar
01/10 14:23
Top News – Arrestimet në Kosovë, sfidohet autoriteti i Speciales
01/10 14:18
Top News – Luftoi fort/ Modelja e njohur humbet fëmijën
01/10 13:49
Top News – Roli që i ndryshoi jetën/ Julia Roberts- ishte për një tjetër
01/10 13:46