Eksluzive/ Edi Rama flet për agjentin e FBI dhe paratë ruse – Top Story
02/02/2023 23:05

Kryeministri Edi Rama flet për çështjen "McGonigal"! Të ftuar në studio: KLOTILDA BUSHKA/ Deputete e PS, Kryetar i Komisionit te Ligjeve LUCIANO BOCI/ Deputet i PD, Nenkryetar i PD BERAT BUZHALA/ Gazetar, “Nacionale.com” PLATOR NESTURI/ Diplomat, analist KRESHNIK SPAHIU/ Jurist

Top Story/ Rama përballë Sunak. Prapaskenat e takimit në Londër
23/03 23:44
Filozofia e Currit për “zjarrin” që Rama përdori kur foli në Londër
23/03 23:03
Adriatik Lapaj: Ja cilat janë konventat që mbrojnë emigrantët
23/03 22:54
Manaj ironizon Ramën: Nuk vihet ne Londër për të bërë Isa Boletinin
23/03 22:52
Kreshnik Spahiu: Sunak paragjykon shqiptarët. Ja ku e bazon
23/03 22:51
Manaj: Shqiptarët po përdoren për politikën e brendshme të UK
23/03 22:27
DETAJET/ Spahiu: Pse shqiptarët e gjetën mafian dhe nuk e sollën në Angli
23/03 22:24
Ben Manaj: SHBA do ta cilësojë si vend jo të sigurt Ruandën. Si do shkojnë emigrantët
23/03 22:08
Eksperti Karamuço: Nuk janë shifrat e krimit siç fryhen në mediat britanike
23/03 21:53
Adriatik Lapaj: As Rama as Sunak s’kanë ç’ti bëjnë emigracionit në Angli
23/03 21:49
Iljazaj zbardh prapaskenat: Ramës i është kërkuar anulim takimi
23/03 21:41
Arian Curri: Rama të imponojë për shqiptarët mos të çohen në Ruanda
23/03 21:41
Kreshnik Spahiu: Metaforat e Ramës, si imazhier. Marrëveshja për kthim, antikushtetuese
23/03 21:27
EDITORIALI: Metaforat dhe retorika e Ramës, për të treguar si shtetet, të sillen me shqiptaret
23/03 21:26
Vizita Rama-Sunak, Ben Manaj: Nuk duhet pranuar kthimi i shqiptarëve në mënyre ilegale
23/03 21:25
Top Story/ “Rikthehet” Ervis Martinaj! Lagjet ku shitet hapur drogë në Tiranë – Pj.2
23/03 00:41
Top Story/ Ahmetaj miliarderi që u bë ministër, a është gati SPAK ta arrestojë?
23/03 00:30
Deklarata bombë/ Bregu: Po mungoi droga, në Tiranë përdoruesit thyejnë farmacitë
22/03 23:50
Gazetarja tregon si sjellin drogë shpërndarësit e Picave dhe shpërndajnë mall berberët
22/03 23:49
E ndarë me lagje, Hoxha: Ja lagjet e Tiranës ku pihet kokainë, hashash dhe ekstazi
22/03 23:47