Certifikata e lindjes së foshnjes mbretërore zbulon disa sekrete
18/05/2019 20:34

Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan mbajtën shumë sekrete rreth lindjes së djalit të tyre, Archie Harrison Mountbatten-Windsor, mëngjesin e 7 majit. Kjo ishte diçka që ata e kishin paralajmëruar gjatë dhe pas shtatzënisë, kur bota mbeti për disa ditë në pritje të emrit dhe fotos së parë të bebes.

Top News – Luftë deri në fund/ Premtimi i liderit të Azerbajxhanit
30/09 22:12
Top News – Qeveria në Çeki/ Rikthen gjëndjen e jashtëzakonshme
30/09 21:59
Top News – Taksia fluturuese/ Prezantohet në Paris ‘volocity’
30/09 21:55
Top News – Debati Trump-Biden/ Pas kandidateve përplasen sondazhet
30/09 20:07
Top News – BB, 12 mld usd/ Vaksina në vendet e varfra
30/09 19:17
Top News – Tronditet Parisi/ Avioni kalon barrierën e zërit
30/09 19:14
Top News – Vendimi i Gjenevës/ Paga minimale mujore 4 mijë euro
30/09 19:12
Top News – Ajrim vs koronavirusit/ Formula e qeverisë Gjermane
30/09 19:04
Top News – Pompeo zemëron Papën/ ’Trego kurajo përballe Kinës’
30/09 19:01
Top News – 493 ditë pas zgjedhjeve/ Belgjika me kryeministër të ri
30/09 19:00
Top News – Ekzekutivit Hungarez/ Twitter i mbyll befas llogarinë
30/09 18:13
Greqi/ Qindra armenë protestojnë në Athinë kundër luftës midis Armenisë dhe Azerbajxhanit
30/09 18:09
Top News – Zbulimi i ri/ Një enzimë kundër mbetjeve plastike
30/09 16:43
Top News – Konflikti për Karabakun/ Përplasen ashpër Franca e Turqia
30/09 16:34
Top News -Vdes nga kanceri/ Personi i parë i sheruar nga HIV
30/09 16:15
Top News – `Jam një luaneshe`/ Aktorja, luftë me sëmundjen e rëndë
30/09 15:03
Top News – Britani,shokon ministrja/ Azilerkuesit t`i çojmë në ishull
30/09 14:59
Top News – Përplasjet për Karabakun/ S`ka paqe, palet refuzojnë bisedimet
30/09 14:48
Top News – Grenell godet Biden/ Në debat, e humbi kontrollin!
30/09 13:13
Top News – Gucati në Hagë/ `Shpërndau dokumente konfidenciale`
30/09 13:12