Artisiti Amerikan ha veprën 120 mijë dollarëshe
08/12/2019 21:16

Ndodh që një vepër arti të jetë me të vërtetë e parezistueshme. Ky duket se është edhe rasti që vjen nga Art Basel Show, në Miami Beach, kur një artist shokoi turmën, pasi hëngri një vepër arti me vlerë 120 mijë dollarë, që nuk ishte gjë tjetër përveçse një banane e ngjitur në një mur.

Top News – Marrëveshja e Uashingtonit/ VV- negocjim në kurriz të Kosovës
20/09 15:49
Top News – Turqia teston me sukses makinën fluturuese
20/09 14:33
Top News – Europa dhe vala e re / Ku u gabua me koronavirusin!
20/09 13:05
Top News – Apeli i zyrtareve, SHBA/ Bëni vaksinën e gripit!
20/09 12:14
Top News – Polemika në Egjipt/ Autostrada `ndan` piramidat
20/09 11:58
Top News – Shtëpia e Bardhë në alarm/ Dërgohet zarf me lëndë helmuese
20/09 11:47
Top News – Sanksionet ndaj Turqisë/ Ngurrim i madh brenda BE-së
20/09 11:37
Top News – Serbia për Bosnjën/ Po njohët Kosovën, ju shpërbejmë!
20/09 11:34
Top News – ‘Pianisti’ i vërtetë/ Dalin në ankand sendet e tij
19/09 19:37
Top News – Stuhitë në Jupiter/ Pamje nga teleskopi ‘hubble’
19/09 19:34
Top News – Afërdita, planet Rus/ Moska ‘zgjeron’ pretendimet
19/09 19:33
Top News – Izolim i ri apo jo/ Johnson, fundjavë reflektimi
19/09 19:31
Top News – Të shtëna në festë/ SHBA, dy viktima e 14 të plagosur
19/09 17:26
Top News – Tensione me Rusinë/ SHBA, përforcon trupat në Siri
19/09 15:08
Top News – Në gjendje më të mirë/ Navalni publikon foto nga spitali
19/09 14:52
Top News – Qeveria Franceze/ Nxjerr burgun në ankand
19/09 14:52
Top News – Ndahet nga jeta anëtarja e Gjykatës së Lartë, Ruth Bader Ginsburg
19/09 12:53
Top News – Zuckerberg, Bezos e Musk/ Pandemia i pasuron më shumë
19/09 12:41
Top News – Zyrtarët amerikane/ Ndryshojnë udhëzimet për testimin
19/09 12:17
Top News – Rritja e infektimeve/ Vendet marrin masa të reja
19/09 12:13