Aplikacion për autobusët në Tiranë
23/09/2018 20:05

Tirana Public Transport është aplikacioni më i ri që u vjen në ndihmë të gjithë banorëve të kryeqytetit që përdorin transportin publik.

Top Channel/ Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar në vend
16/04 14:05
Top Channel/ Njihen sot me masën e sigurisë katër të arrestuarit, ‘blindohet’ Gjykata e Kurbinit
16/04 13:26
Top Channel/ Bimët kundër Covid, mjekësia alternative për të ndihmuar në rikuperimin nga sëmundja
16/04 12:39
Top Channel/ Përgatitjet për zgjedhjet, KZAZ janë në pritje të fletëve të votimit
16/04 12:35
Top Channel/ Siguria në zgjedhje, policia bën gati strukturën që do mbrojë qendrat e votimit
16/04 12:33
Top Channel/ Elbasan, përgatitjet e fundit për votimin në gjithë qarkun
16/04 12:30
Top Channel/ Votim në ndërtesën e shkatërruar, zgjidhet si qendër votimi
16/04 12:29
Top Channel/ Testohet votimi elektronik, më 25 prill njësia 10 do votojë elektronikisht
16/04 12:29
Top News – Nuk kalon Vettingun/ KPK shkarkon prokurorin Bledar Maksuti
16/04 12:10
Top News – I mori jetën gruas për xhelozi/ Dënohet me 35 vite burg ish-gardisti
16/04 12:09
Top News – Përfundon printimi dhe paketimi/ Celibashi–mbërrijnë fletët e votimit në 6 qarqe
16/04 12:05
Top News – Trafikonte gra në Itali/ Arrestohet shqiptari i kërkuar nga Interpoli
16/04 11:12
Top News – Korçë, kapet në flagrancë 41 vjeçari/ Sekuestrohet një automatik dhe municion luftarak
16/04 11:11
Top Channel/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari
16/04 09:37
Top Channel/ Basha në njësinë 4 në Tiranë: Padurimin për ndryshim e ndjej kudo
15/04 22:48
Top News – Vjosa Osmani dhe Albin Kurti/ Emërojnë shefin e agjencisë së zbulimit në Kosovë
15/04 22:23
Top News – ‘Jam dakord me ambasadoren Yuri Kim’/ Rama: Shitja dhe blerja e votës është mëkat!
15/04 22:15
Top Channel/ Basha në njësinë 9: Ndryshimi vjen duke larguar Edi Ramën
15/04 22:08
Top Channel/ Balla: PS ka bërë 230 mijë legalizime në Elbasan
15/04 21:55
Top News – Shitja dhe blerja e votës/ Apeli i komisionerit shtetëror të zgjedhjeve
15/04 21:20