Veliaj: Dyfishojmë kapacitetin e Bovillës
08/11/2018 15:43

Tirana mikpriti sot konferencën dhe ekspozitën më të madhe ballkanike për ujin, ku ekspertë dhe politikëbërës nga shumë vende të Europës ndanë përvojat e tyre për zhvillimin e mëtejshëm të këtij sektori në rajonin tonë.

Veliaj nderon Betim Muçon me bust në shkollën që mban emrin e tij
21/11 16:05
Gjykatat përplasen për Ramën, pasojnë vendimin për “hetimin e kryeministrit”
21/11 15:40
Zvarritet gjyqi për Izet Haxhinë
21/11 15:29
Pa Koment – Festat e Nëntorit, Qeveria vendos 5 ditë pushim
21/11 15:26
Të rrezikuar nga gurët; Kërkohet të largohen banorët në Torovicë
21/11 15:24
ARRSH: Ja plani i masave për menaxhimin e trafikut
21/11 15:16
Krimet kibernetike, policia s’ka specialistë. Ligjet duhet të ndryshojnë
21/11 14:59
Protestat për Unazën e madhe, Rama: S’ka dëmshpërblim për paligjshmërinë
21/11 14:35
Pas djegies së banesës, familja gjirokastrite bën apel për ndihmë
21/11 12:14
Elbasan, qytetarët ankohen për mbifaturimin e energjisë
21/11 12:08
Protestat për Unazën e madhe, Rama: S’ka dëmshpërblim për paligjshmërinë
21/11 11:43
Thesaret e detit, AFP: Si po grabitet pasuria shqiptare
21/11 11:35
Policia: Si të qarkulloni në dëborë dhe akull
21/11 10:57
Të jetosh mes naftës! Kuçovë, puset në oborre ndotin mjedisin
21/11 10:01
Pa Koment – Probleme nga reshjet, bllokohet rruga në hyrje të Gjirokastrës
21/11 09:58
Parashikimi i Motit 21 Nëntor 2018
21/11 09:34
Unaza e Re, 102 familje do marrin paratë. 17 persona me më shumë se një ndërtim
20/11 20:12
“Lazarati”, kërcënohen gazetarët. Pas vendimit qëllohen me karrige edhe gjykatësit
20/11 17:04
Veliaj: Banorët te Unaza e Re janë paraqitur për shpronësimin
20/11 15:59
Pa Koment – Kaosi pas vendimit për “Lazaratin”
20/11 15:16