Ujëvara e reve (pa koment)
31/10/2017 14:33

Një i ashtuquajtur “det resh” në Kinë ka mrekulluar personat e ndodhur pranë tij në provincën kineze të Hubeit, të cilët u gjendën përballë një skene spektakolare.

Top Channel/ “Viti i parë që e kuptoj se çfarë do të thotë të jesh gjallë”, Beyonce emocionon me letrën
24/09 18:13
Top News-‘Largohu ose kërko falje’/ Sërish debate të ‘nxehta’ mes vajzave
23/09 23:08
Top News – ‘Provo fol dhe njëherë edhe e shohim’/ Plas sherri mes Arjan Konomit dhe Edit
23/09 22:56
Top Channel/ Ben Affleck dhe JLO i japin fund lidhjes? Detaji që ngriti dyshime
23/09 00:27
Top News-Nuk kanë të ndalur debatet/‘Mbaje në gojë’, Ada i bën Edit dhuratën e pazakontë
22/09 22:55
Top Channel/ Një tjetër sukses për Ariana Grande! Këngëtarja amerikane pjesë e spektaklit të famshëm
22/09 17:47
Top News-Flakë dhe tym i zi/Përfshihet nga zjarri shtëpia e aktorit amerikan
22/09 15:35
Top News-One Direction drejt ribashkimit/Këngëtari tregon se cfarë do të ndodh në të ardhmen
22/09 15:28
Top News-Ronaldo mund sërish Messin/ Do te jetë futbollisti më i paguar sipas ‘Forbes’
22/09 15:23
Top News – Daniel Craig është i bindur / ’James Bond nuk mund të jetë një grua’
22/09 14:53
Top News- Pasioni nuk njeh moshë/ Surinam, politikani 60 vjeçar luan futboll
22/09 14:04
Top News – ‘O idiote, je injorante fare…’/ Skandal në përputhen, situata jashtë kontrollit
22/09 02:04
Top News – ‘Ik bëj hundën se e ke skandal’/ ‘Plas’ keq mes vajzave në Përputhen
22/09 02:03
Top Channel/ U tha se tradhtoi Kim Kardashian me aktoren e njohur, Kanye West reagon për herë të parë
21/09 18:41
Top News-Aktori ‘i friksuar’ nga J.LO/‘Efekti i saj në botë është tepër mahnitës’
21/09 16:45
Top News-Ronaldo, viktimë e mashtrimit /Një agjenci udhëtimesh i merr 288 mijë euro
21/09 16:18
Top News – Zbulon burrin me të dashurën… / Shkatërron gjithë shtëpinë dhe një Maserati
21/09 16:11
Top News- Ana romantike e MotoGP/Ja 5 historitë më të famshme të dashurisë
21/09 14:41
Top News- ‘Sekret për 90 vite e ardhshme’/Misteri i testamentit të princit Philip
21/09 13:56
Top News-Detajin që askush nuk e kuptoi/Kylie Jenner zbulon gjininë e fëmijës që po pret
21/09 13:54