Transportonin mbetje kancerogjene nga Italia drejt Vlorës/ Sekuestrohet trageti, në pranga 6 persona
20/02/2020 21:27

Një traget i nisur nga Italia drejt Shqipërisë është ndaluar nga Policia e Vlorës në bashkëpunim me atë Kufitare, pas një kontrolli të ushtruar është gjetur një sasi e papërcaktuar mbetjesh të ndaluara e të dyshuara të rrezikshme, për të hyrë në Republikën e Shqipërisë.

Top News – Energji dhe entuziazëm/ Itali, nisi puna e mjekëve tanë
02/04 13:39
Ja mesazhi i 66 vjeçarit nga Fieri që fitoi betejën me korona
02/04 13:35
Shtetrrethim! Gjobiten këmbësorë e shoferë gjatë 24 orëve të fundit
02/04 13:22
Bizneset e dëmtuara nga korona/ Kompanitë e makinave me qira kërkojnë mbështetje
02/04 12:38
Dita botërore e autizmit/ Mesazhe sensibilizuese nga fëmijë dhe prindër
02/04 12:19
Korona/ Shkon në 16 numri i viktimave, 277 numri i të prekurve në vend
02/04 11:37
Shahini: Mësimi online vazhdon si në katër javët e para
02/04 08:29
Kur do kemi lehtësira? Rama: Po e mendojmë për javën tjetër, por do të jetë me pikatore
02/04 05:08
Bllokuar përtej kufirit, emigrantët nuk mund të kthehen në Shqipëri
02/04 01:47
Piktori braktis studion, Gazmend Leka qëndron në izolim në shtëpi
02/04 01:46
Vendimi i Këshillit Bashkiak të Tiranës: Hiqet qiraja për banesat sociale
02/04 01:44
Britania, nesër mund të jetë “Itali”/ Dita me bilancin më tragjik të viktimave nga korona
01/04 22:19
Greqi, rritet bilanci i viktimave/ Shtohen edhe rastet e reja me të prekur, por edhe testimet
01/04 21:49
Shtetrrethimi zgjatet pa afat/ Shkollat, kopshtet, çerdhet, baret mbyllur deri në fund të pandemisë
01/04 21:23
Top News- Ndihma ekonomike/ Aplikimi do bëhet nga administratori
01/04 21:09
Top News- Humb jetën 28 vjeçari/ Doli negativ në testin e parë
01/04 21:08
Shqetësim për të sëmurët/ Familjes Stafa i mungon ilaçi për vajzën
01/04 20:54
Psikologët,ndihmë bluzave të bardha/ Seanca këshillimi për mjekët/infermierët në Shqipëri dhe Itali
01/04 20:34
Nis aplikimi për pagën e luftës/ Rruga që duhet të ndjekë biznesi i vogël që ka ndalur aktivitetin
01/04 19:49
Rama: Garanci për pagat/ Kryeministri me drejtuesit e bankave: Paketa financiare të do zgjerohet
01/04 19:35