Top Talk/ “Paketa Antishpifje griset dhe hidhet në plehra. Nuk është evropiane, por…”
24/12/2018 16:26

Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se Shqipëria nuk ka nevojë për paketën antishpifje që detyron portalet që të regjistrohen si subjekte të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare dhe lejon AMA-n që të kontrollojë korrektësinë e informacionit.

Gazi në protesta i blerë nga “Berisha”, publikohet dokumenti ekskluziv në “Top Talk”
21/03 16:54
Dule në Top Talk: Kushtetuta detyron Metën të shpërndajë Parlamentin
20/03 16:44
Çupi në Top Talk: Destabiliteti i Shqipërisë përputhet me interesat ruse në Ballkan
19/03 16:23
Çfarë është e gatshme të lëshojë PS për opozitën? Balla përgjigjet në “Top Talk”
18/03 17:14
Largimi i Ramës ditën e protestës, zgjuarsi apo dobësi?! Biberaj përgjigjet në “Top Talk”
15/03 17:34
Largimi i Ramës ditën e protestës, zgjuarsi apo dobësi?! Biberaj përgjigjet në “Top Talk”
15/03 17:33
Mjeku Harxhi pranon korrupsionin mes bluzave të bardha: Duhet katarsis, dhuna e papranueshme!
14/03 16:37
Kë përfaqësojnë deputetët e rinj? Ligoraq Karamelo përgjigjet në “Top Talk”
13/03 16:39
Prona, Lame në “Top Talk”: Më keq nuk ka nga të vejë, e domosdoshme një ringritje
12/03 17:42
Duka në “Top Talk”: Paketa ligjore, formalizimi i klubeve dhe ndërprerja e “bojkotit” nga nesër
11/03 17:32
Top Talk/ Ballauri: Shoqëria shqiptare nuk i diskuton në embrion problemet e grave
08/03 16:44
Top Talk/ Musa Ulqini: Jemi gati për dialog me opozitën, kudo dhe kurdo
07/03 16:35
Celibashi në Top Talk: Për kualitet në Parlament, nevojitet sistemi mazhoritar në zgjedhje
06/03 17:37
Top Talk/ Mandati i Rudina Hajdarit, Bejko: Jo përjashtimit nga PD
05/03 17:30
Top Talk/ Luan Rama: KQZ në shkelje të ligjit. Nuk është mbyllur procedura e dorëheqjes nga mandatet
04/03 17:58
Top Talk/ Nazarko për krizën politike: Presidenti të ndërhyjë!
01/03 17:12
Top Talk/ Hapja e negociatave, Pollo: Në qershor nuk ka vendim për Shqipërinë
28/02 16:58
A i dëgjon Rama socialistët? Ja çfarë thotë Majko në “Top Talk”
27/02 16:16
Kuvendi në seancë të “jashtëzakonshme”?! Vasilika Hysi flet në Top Talk
26/02 16:44
Top Talk/ Duma: Ndërkombëtarët duhen dëgjuar, por…
25/02 17:04