“Përleshen” live Murrizi dhe Zeka; Çmenduritë e Metës, paratë e fshehura nga Qipro-Londër – Top Talk
19/04/2024 16:45

TEMA: Politika dhe drejtësia në një javë Të ftuar: Myslym Murrizi, Milaim Zeka Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

“Bombat” e Ngjelës: Arresti i Berishës, lëvizjet e SPAK dhe “zhdukja” e Maqedonisë… – Top Talk
21/05 16:52
Ngjela: Thuhet që Kosova do marrë pjesën e shqiptare në Maqedoni dhe bullgarët pjesën e saj
21/05 16:51
Ngjela zbulon çfarë fshihet pas Dosjes Britanike “non-grata” që i çuan Berishës… – Top Talk
21/05 16:50
Trondit Ngjela: Zyrtarët e lartë të kapur nga SPAK, janë mbi 100 emra ky është vetëm fillimi
21/05 16:47
Operacioni i SPAK me goditjen e 7 grupeve kriminale i dekonspiruar! Flet Hajdarmataj – Top Talk
20/05 16:39
“Grupet kriminale te lidhura me politikën”, Hajdarmataj nxehet në diskutim me gazetarin – Top Talk
20/05 16:36
‘Implikimi i policëve në grupet kriminale, rrëzohet miti i pandëshkueshmërisë’, flet Ferhati-TopTalk
20/05 16:34
Plas “BOMBA”: Ka emra poltikanësh të tjerë në dosjen e SPAK për lidhje me krimin… – Top Talk
20/05 16:33
Vetëvrasja e nënës me 3 fëmijët në lumë! Karamuço hedh dyshime të forta; Bashkëshorti…
17/05 17:01
TRONDIT Karamuço: 9 vjeçari godet me thikë 13 vjeçarin, rasti i papublikuar…
17/05 17:00
Urdhër arrestet e SPAK-ut, Karamuço: Kapen 2 zyrtarë të lartë, njëri mik i ish zv.kryeministrit…
17/05 17:00
Deklarata bombë: Tentativat e Kurtit për të spostuar Vjosa Osmanin/ Sulmi serb në Veri të Kosovës
16/05 17:14
BOMBA; Serbia do të sulmojë Veriun e Kosovës në prag të presidencialeve në SHBA…
16/05 16:42
“Zgjedhje të parakohshme vetëm nëse Kurti jep dorëheqjen”, diskutojnë Nesho dhe Koci
16/05 16:42
“SKANDAL diplomatik në Kosovë, Vjosa Osmani përplaset me qeverinë Kurti”, flet Koci
16/05 16:41
Debati Murrizi-Zeka: Jemi 15 milion shqipe ndaj Serbët dhe Grekët na e kanë frikën… – Top Talk
15/05 17:00
Plas DEBATI Zeka-Murrizi! Berisha thyen masën e sigurisë? Takimi me Elmar Brook dhe…
15/05 16:54
Shpërthen e qeshura! Zeka: Serbët e grekët kanë inat, jemi rracë e bukur veç meje e Murrizit
15/05 16:54
Zeka: Asosacioni KANCERi i Kosovës, 2 rrugët e Kurtit: Dhënia e disa fshtrave ose ndërrimi i kufijve
15/05 16:53
Luan Baçi sqaron të vërtetën e fotos me vrasësin e policit/ ALARMI që po trondit vendin…- Top Talk
14/05 17:10