Terror në Gjermani/ makina përplaset mbi njerëzit
24/02/2020 20:33

Të paktën 10 persona kanë mbetur të plagosur pasi një makinë u përplas mbi një turmë njerëzish, që po merrnin pjesë në një karneval në qytetin Folkmarsen të Gjermanisë.

Top News – Ish -anëtaret e FIFA-së/ Prova të reja për marrje ryshfeti
07/04 16:11
Top News – Austria ‘hapet’/ Zbuten masat nga 14 prilli
07/04 14:44
Top News – Spanjë, ndalet rënia/ Raportohen 743 viktima të reja
07/04 14:41
Top News – Paralajmërimi i OBSH/ Mos nxitoni me lehtësimin e masave
07/04 14:40
Top News – Super-paketa e stimulimit/ Itali, 400 miliardë euro për bizneset
07/04 12:29
Top News – Koronavirusi në Kinë/ Nuk raportohet asnjë viktimë
07/04 12:28
Top News – Koronavirusi në SHBA/ Prek më shumë afro-amerikanët
07/04 12:26
Top News – Kompania franceze/ Prodhon testin e shpejtë të covid
07/04 12:25
Top News – Kryeministri britanik/ Kalon natën në kujdes intensiv
07/04 12:24
Top News – Trump ofron ndihmë/ Për kryeministrin britanik Johnson
07/04 10:24
Boris Johnson në terapi intensive, gazetari tregon të rejat më të fundit nga Londra
07/04 03:53
Top News – Përkeqesohet Johnson/ Po trajtohet në terapi intensive
06/04 22:14
Greqi, sot 6 vitima/ Nërkohë bien rastet e reja me Covid-19
06/04 21:31
439 viktima në Britani/ Kryeministri vijon të jetë i shtruar në spital
06/04 21:29
Java më e vështirë në SHBA/ Mbi 337 mijë të infektuar dhe 9650 viktima nga Covid 19
06/04 21:27
Top News – Rritet numri i viktimave/ Itali, shtohen edhe të shëruarit
06/04 21:25
Top News – Koronavirusi në botë/ Shkakton mbi 70 mijë viktima
06/04 18:30
Top News – Përse vret të rinj/ Përpjekje për të zbardhur misterin
06/04 17:21
Top News – Gëzim në Zelandën e Re/ Lepuri i pashkës, jo në izolim
06/04 17:21
Top News – Bekime nga qielli/ Papa i vetëm në Shën Pjetër
06/04 17:21