Tërmet në Itali, mbyllen shkollat dhe pezullohen trenat
09/12/2019 13:01

Një tërmet me magnitudë 4.5 shkalla Rihter ka goditur veriun e Italisë orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne.