Syzet me kamera tredimensionale, për vetëm 399 dollarë
05/02/2018 12:55

Përparimi i teknologjisë këtë herë prek syzet, varianti më i fundit i të cilave të kujton filmat e James Bond. Syzet e veçanta, prodhim i kompanisë “Orbi”, kanë të instaluara në skeletin e tyre kamera 360 gradë që mundësojnë për të parën herë nga një filmim të tillë tredimensional.

Klinika e antistresit, vendi ku “derdhet” i gjithë zemërimi
22/02 21:45
Stresi, së shpejti me këngën e radhës. E konfirmojnë miqtë!
22/02 18:38
Wake Up/ Shpat Kasapi: Live-t e natës më kanë lodhur
22/02 13:26
Wake Up/ Blerina Ago: Turizmi në Shqipëri, 10 aktivitete që duhet t’i provoni gjatë vitit 2019
22/02 13:22
Wake Up/ Zbuloni si është jeta e grave shqiptare në ushtri
22/02 12:48
Në shtëpinë tonë/ Elektriçisti që kthen profesionin në funksion të pasionit
22/02 11:46
Në Shtëpinë Tonë/ Biokozmetika – Acidi hyaluronic
22/02 11:22
Ushqime të neveritshme… Në Suedi hapet një Muze
22/02 11:16
Peshkaqenët në Mesdhe, një “magnet” për aventurierët
22/02 09:29
Samsung prezanton “Galaxy Fold”, smartfoni me ekran të palosshëm
22/02 09:27
Bima shumëvjeçare Akja, mrekullibërëse për lëkurën dhe për të pastruar frymëmarrjen
21/02 12:40
Në Shtëpinë Tonë/ 10 ditë pa sheqer dhe pa karbohidrate!
21/02 12:20
Wake Up/ Gjimnazistët kampionë të “Public Speech” dhe “Stand Up Comedy”
21/02 12:02
Wake Up/ Shqiptarët në Wikipedia kërkojnë info për politikanët dhe aktualitetin
21/02 11:58
Wake Up/ 100 vite të studios Marubi, ekspozita e dinastisë së fotografisë shqiptare
20/02 12:31
Muzeu Arkeologjik në Tiranë i pari pas Luftës së II Botërore me 2100 objekte
20/02 12:23
Pa Koment – Superhëna, sateliti i tokës më afër dhe më i shndritshëm
20/02 11:36
Ndahet nga jeta ikona e modës, Karl Lagerfeld
19/02 15:27
Not kundër celulitit; Të rinjtë rusë e ushtrojnë në ujëra të akullta
19/02 14:32
Në Shtëpinë Tonë/ Karikaturat
19/02 12:06